Вівторок, 21 Травня, 2024

Windows 10 вийшла для телефонів

Власники Lumia можуть дізнатися, якими будуть мобільники Microsoft за декілька місяців. Компанія кілька годин тому оголосила про те, що тестову збірку Windows Phone 10 Technical Preview можна встановити на ці гаджети. Але подивитися новинку зможуть не всі власники цієї марки.

На даний час до ознайомчої версії WP 10 адаптована обмежена кількість моделей, наприклад, сюди не входять флагмани, пише 3DNews.ru. Windows 10 Technical Preview підтримується лише смартфонами Lumia 630, 635, 636, 638, 730 і 830.

 «Для першого ознайомлення з Windows 10 Technical Preview ми навмисне пішли на обмеження кількості моделей, які підтримують оновлення. Тим не менш, фінальний реліз Windows Phone 10 привнесе безліч нових опцій і значно розширить можливості найрізноманітніших пристроїв як від Microsoft, так і від наших партнерів. Зрозуміло, туди потраплять і топові апарати», – заявив керівник програми Windows Insider Гейб Аул (Gabe Aul).

Користувачі Lumia 1020 і Lumia 1520 не залишаться без шансу ознайомитися з особливостями інтерфейсу Windows 10 Technical Preview. Вони отримають ОС трохи пізніше.

Власники перерахованих моделей можуть встановити Windows 10 у декілька кроків з меню телефона. Вивчити нову ОС іншим способом – на емуляторі та віртуальній машині – не вийде.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися