Середа, 29 Травня, 2024

Windows 11 помітно натякатиме, що ваш ПК не підходить для штучного інтелекту

Оскільки Windows 11 24H2 повністю налаштована на використання додатків з інтенсивною інтеграцією функцій штучного інтелекту, вона почне помітно повідомляти користувачам, що ПК не відповідає вимогам. Microsoft додала код, який сповіщає, що комп’ютер не відповідає вимогам до апаратного забезпечення. Попередження відображатиметься як водяний знак, щоб ви знали, що ви не можете використовувати певні вбудовані програми на основі ШІ через непідтримуваний процесор.

Раніше вважалося, що тільки наявність процесорної інструкції PopCnt була єдиною апаратною вимогою. Але аналіз коду виявив обов’язкову вимогу до наявності інструкції SSE4.2.

Практично для більшості користувачів це не матиме великого значення, оскільки процесори, які підтримують Windows 11, мають інструкції SSE 4.2.

Програмний гігант додав цю перевірку, оскільки Windows 11 24H2 не завантажується без цих наборів інструкцій, згідно з попереднім звітом. Незважаючи на припущення, можна було б задатися питанням, чи є у компанії цей додатковий крок на випадок, якщо хтось використовує обхідні засоби, щоб змусити ОС завантажуватися з непідтримуваним процесором.

Компанія Albacore дослідила Windows 11 Insider Build 26200 і виявила, що в операційній системі вимоги до AI Explorer закодовані в AI Explorer. Кодування включало апаратні вимоги до процесора з необхідними інструкціями та мінімум 16 ГБ пам’яті.

Впровадження жорсткої перевірки апаратної сумісності відбувається в той час, коли ентузіасти дедалі частіше критикують Windows 11. Корпорація Майкрософт вирішила показувати рекламу з посиланнями на її магазин додатків у формі «рекомендацій» у меню «Пуск». Є критика продуктивності меню «Пуск». Microsoft також придушила можливість налаштовувати інтерфейс Windows 11 за допомогою відомих програм .

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися