Xiaomi готує кнопковий телефон за $29 з Wi-Fi, 4G та синхронним перекладачем

Телефон Xiaomi буде доступним у двох моделях Qin1 та Qin1s, які можуть мати білий або сірий колір корпусу.

У лінійці мобільників Xiaomi з’явився новий клас гаджетів – до смартфонів приєднався кнопковий телефон. Компанія запустила на платформі Youpin кампанію зі збору грошей на виробництво цього девайса. Апарат називатиметься Qin1 та матиме кілька функцій, які притаманні сьогодні смартфонам. Найпомітнішою такою можливістю стане перекладач у реальному часі, який перекладатиме голосові розмови із 17 мов.

Розробником Qin1 стала китайська компанія Shenzhen Duojiao Technology Co., Ltd. Вона планує почати продажі Qin1 з 15 вересня за 199 юанів ($29).

Телефон Xiaomi буде доступним у двох моделях Qin1 та Qin1s, які можуть мати білий або сірий колір корпусу. Обидва мають схожий дизайн, але Qin1 є звичайним кнопковим телефоном для дзвінків у мережах 2G, тоді як Qin1s окрім 2G додатково підтримує мережі 3G та 4G. Гаджети матимуть також товщину у 8,5 мм, екран IPS з діагоналлю 2,8 дюйма та роздільною здатністю 240×320 пікселів. Його прикриває скло Corning Gorilla.

Апарат Qin1s також має підтримку двох SIM-карток, Wi-Fi та кілька інших функцій, притаманних смартфонам, серед яких – віджет прогнозу погоди. Цей «суперкнопковий» телефон також має вбудований інфрачервоний передавач, завдяки чому його можна використовувати як пульт керування телевізорами, кондиціонерами та іншим домашнім приладдям.

Батарея Qin1s має ємність 1480 мА·год і забезпечує 15 днів у режимі очікування. Її ресурсів також достатньо на 420 хвилин голосового дзвінка, але невідомо, в якій мережі – 2G або 3G. Девайс також має роз’єм USB Type-C.