Субота, 2 Березня, 2024

Xiaomi хоче першою випустити смартфон із камерою на 108 мегапікселів – сенсор уже показали

Китайський виробник Xiaomi лише нещодавно випустив перший смартфон з камерою на 64 мегапікселі, але вже задумується про наступний рубіж технологій. Хоча й досягнутий результат дає користувачам на 38% більше пікселів, якщо порівнювати з масовими нині фотомодулями на 48 мегапікселів, у Xiaomi хочуть більше. Компанія хоче стати першою, хто випустить телефон із камерою на 108 мегапікселів.

Допомагати втілити мрію Xiaomi будуть інженери Samsung. Останні розробили сенсор Samsung 108MP ISOCELL CMOS з необхідними характеристиками. Очікується, що його використають у телефоні Xiaomi Mi Mix 4, який мають презентувати найближчим часом. Мобільник дозволить робити фотографії 12032×9024 пікселів.

Сенсор на 108 мегапікселів у Samsung виготовили спеціально на замовлення Xiaomi. Представники китайського виробника кажуть, що це дозволить кілька місяців не мати на ринку конкурентів з аналогічною за роздільною здатністю камерою.

Поки що оголошення Xiaomi цілком вписується в прогнози старшого директора продуктового менеджменту Qualcomm Джадда Хіпа, а також повідомлення від відомого інсайдера Ice Universe, який знаменитий точною інформацією з індустрії мобільних пристроїв. За їхніми очікуваннями, у 2020 році з’являться смартфони з камерами на 108 мегапікселів та 10-кратним зумом. У березні Джадд Хіп повідомив, що вже цього року ми побачимо смартфони, які дивуватимуть камерою в 100 мегапікселів.

Сама Qualcomm по-тихому додала підтримку сенсорів з понад сотнею мегапікселів у свої процесори Snapdragon 670, 675, 710, 712, 845, 855. У них з певними обмеженнями можна буде встановити камери до 192 мегапікселів. Основна проблема таких сенсорів у їхньому розмірі, який погано поєднується з тонкими корпусами. Хіп говорить, що вендори спробують зменшити розмір окремого пікселя, щоб компенсувати це.

2 КОМЕНТАРІ

  1. да лучше 12 честных мп на хорошей матрице, чем 108 мп кетайского говна которые не дают четкой картинки

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися