Неділя, 21 Квітня, 2024

Xiaomi розкрила особливості операційної системи MIUI 10 до її офіційного релізу

За кілька тижнів має вийти флагманський смартфон Xiaomi Mi 8, який також отримає програмну частину MIUI 10. Xiomi розповіла, якими можливостями дивуватиме ця версія прошивки. Переважно це функції на базі штучного інтелекту та машинного навчання.

MIUI 10

Головною фішкою MIUI 10 буде алгоритм, який дозволить ОС підлаштовуватися під індивідуальні потреби, враховуючи особливості поведінки та вподобання користувача. У компанії кажуть, що це має пришвидшити роботу смартфона, адже ОС, знаючи звички свого юзера, завантажуватиме програми завчасно до того, як вони знадобляться. Для користувача це виглядатиме так, ніби програми стартують миттєво.

Також у прошивці MIUI 10 з’явилося розпізнавання команд за допомогою жестів. Тепер такою можливістю зможуть скористатися власники 33 гаджетів, для яких вона буде доступною. Раніше подібна опція була лише в смартфонах Mi Mix 2 і Mi Mix 2s.

У Xiaomi також попрацювали над тим, щоб портрети мали гарний розмитий фон (боке) незалежно від кількості вбудованих фотокамер. Займатися цим буде алгоритм на основі штучного інтелекту.

У Xiaomi також бачать смартфон у ролі центрального вузла для «розумних» будинків. Прошивка MIUI 10 дозволяє взяти під контроль усі «розумні» побутові пристрої.

Поширювати MIUI 10 почнуть у червні цього року року, але прошивка буде доступна лише для учасників закритого тестування. У публічному доступі вона опиниться не раніше липня. Відомий також список смартфонів, які її отримають: Xiaomi Mi 8, Mi 6X, 6 Mi, Mi 5, Mi 5X, Mi 5c, Mi 5s, Mi 5s Plus, 4 Mi, Mi 4c, Mi 4S, Mi Max 2, Mi Max, Mi Note 2, Mi MIX 2S, Mi MIX 2, Mi MIX, Redmi S2, Redmi 5, Redmi 5A, Redmi 5 Plus, Redmi 4, Redmi 4A, Redmi 4X, Redmi 3S/Redmi 3X, Redmi Pro, Redmi Note 5, Redmi Note 5A, Redmi Note 4 Qualcomm/Redmi Note 4X, Redmi Note 4 MTK, Redmi Note 3 Qualcomm.

2 КОМЕНТАРІ

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися