Xiaomi випустила «тупий» чайник Electric Kettle

Пристрій MIJia Electric Kettle може лише кип’ятити воду та не має жодної «розумної» функціональності

Компанія Xiaomi продемонструвала новий продукт під брендом MIJIA, яким виявився електричний чайник. Пристрій Electric Kettle отримав мінімалістичний дизайн і ціну, яка складає близько 15 доларів. Однак цікава в ньому не лише ціна, а й начинка, точніше – її відсутність.

Electric Kettle

Пристрій MIJia Electric Kettle може лише кип’ятити воду та не має жодної «розумної» функціональності. При цьому він коштує рівно вдвічі менше, ніж «розумний» чайник Xiaomi Mi Smart Electric Kettle.

Новинка автоматично відключається, коли вода закипає, що є стандартною функцією для подібного роду продуктів. Крім того, він просто не ввімкнеться, якщо в ньому немає води. Роз’єм живлення спроектований таким чином, щоб запобігти ураженню електричним струмом і протікання.

У кнопку включення під ручку чайника вбудований світлодіод, внутрішній простір корпусу пристрою виконано з нержавіючої сталі марки 304 за технологією безшовного лиття. Крім того, завдяки хорошій теплоізоляції зовнішня частина корпусу після кип’ятіння не вище 40 °C.

Після натискання на кнопку кришка чайника піднімається на кут 30 градусів, вручну її можна відкрити на 75 градусів. Це може стати в пригоді для зручнішого чищення.

У MIJia Electric Kettle використовується термостат Strix, який контролює процес закипання. Термін його служби складає не менше 10 тисяч циклів.