Xiaomi випустив телефон з прозорою кришкою, але замість мікросхем виявився муляж

У Xiaomi стверджують, що через прозору кришку видно справжні мікросхеми телефона. Але експерти, проаналізувавши зображення, дійшли висновку, що це макет, оскільки він має нетипове розташування елементів.

За чутками, смартфон Xiaomi Mi 8 Explorer Edition мав отримати цікаве дизайнерське рішення – прозору задню кришку. Інформація виявилася правдивою, але «залізо» мобільника через неї не побачиш. Вендор вирішив показати замість цього муляж материнської плати.

У Xiaomi стверджують, що через прозору кришку видно справжні мікросхеми телефона. Але експерти, проаналізувавши зображення, дійшли висновку, що це макет, оскільки він має нетипове розташування елементів. Це також підтвердили додаткові знімки, які показують, що видима частина є кришкою з імітацією розміщених на ній електронних компонентів. На ній пустує місце для припаювання процесора, а також відсутні контакти, до яких процесор кріпитиметься.

Першу партію Xiaomi Mi 8 Explorer Edition розкупили за одну хвилину, попри ціну у 545 доларів США. Апарат працює на базі Snapdragon 845, оснащений дисплеєм AMOLED з діагоналлю 6,21 дюйма і роздільною здатністю 2248х1080 пікселів. Девайс має вбудований в екран датчик відбитків і систему тривимірного сканування обличчя. Подвійна основна камера використовує сенсори Sony IMX363 і S5K3M3 з роздільною здатністю 12 мегапікселів. Також девайс має високоточний двочастотний GPS-приймач, який, за словами виробника, вперше застосований у смартфоні.