Xiaomi, Vivo, Oppo, Realme об’єдналися в альянс, щоб користувачам було простіше міняти смартфон

Обіцяють швидкість на рівні 20 Мбіт/с

Хоча Android існує уже десяток років і є монополістом у мобільному сегменті, зміна апарата на новий досі породжує проблему «переїзду» зі старого. Найбільші китайські бренди вирішили спільними зусиллями боротися із цією ситуацією. Xiaomi, Vivo, Oppo та Realme об’єдналися в альянс, щоб спростити пересилання даних між своїми девайсами і щоб користувачам було простіше «пересісти» на новий смартфон.

Учасники альянсу планують зробити так, щоб їхні смартфони обмінювалися між собою даними на максимальній швидкості. При цьому не потрібні сторонні сервіси та утиліти, з мобільним інтернетом включно. Пересилання будь-якої інформації відбуватиметься напряму між гаджетами. Обіцяють швидкість на рівні 20 Мбіт/с. У Xiaomi говорять, що запуск нової функції запланований на кінець серпня.

У Xiaomi, Vivo та Oppo, які сьогодні займають 50% ринку Китаю, закликають інших вендорів приєднатися до них, переконуючи, що це піде на користь юзерам. Деякі експерти прогнозують, що в групу може увійти Huawei та її дочірній бренд Honor. Цей китайський вендор вже має власну технологію прямої передачі даних Huawei Share OneHop, яка доступна на його смартфонах та ноутбуках Matebook.

У мобільній індустрії вже є схожа технологія, знайома користувачам гаджетів Apple. Функція AirDrop дозволяє пряме пересилання даних між двома гаджетами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я