Я купив би це за долар: щоденні знижки в Google Play

Ніщо так не стимулює сучасну людину схопитися за гаманець, як вагома знижка. І хоча переважна більшість розуміє, що, скоріше за все, зниженню ціни передувало її зростання, проте знижки є знижками.

Як правило, головний стимул до купівлі тієї чи іншої програми – бажання позбутися надокучливої реклами. А різні «аукціони небаченої щедрості» іноді дозволяють це зробити за зовсім смішні гроші.

Магазин додатків Google ледве не щогодини пропонує значні знижки будь-який смак. Шукати щось цікаве навмання – марна справа. Простіше скористатися спеціальними додатками, наприклад AppSales, з яким пошук знижок стає справою кількох хвилин.

Переглянувши актуальні пропозиції, пропонуємо вашій увазі добірку корисних додатків, що стануть у пригоді користувачам планшета чи смартфона з Android.

Business Card Reader Pro
Розробник: ABBYY
Ціна: 24,99 грн (знижка 93%)

discount_soft_abbyy_bcr_02

Замість того, щоб кожного разу додавати новий контакт вручну, можна скористатись зручною і багатофункціональною альтернативою у вигляді сканера візитних карток від ABBYY. Додаток дозволяє швидко і майже в автоматичному режими перенести контакт з паперового носія на смартфон, швидко надіслати у вигляді текстового повідомлення чи електронною поштою, зберегти у хмарному сховищі. Програма підтримує розпізнавання  22 мовами, дозволяє шукати профілі контактів у популярних соціальних мережах, створювати резервні копії.

Shuttle+ Music Player
Розробник: SimpleCity
Ціна: 18,99 грн (знижка 34%)

discount_soft_02

Потужна заміна для штатного медіаплеєра Android. Меломанам припаде до вподоби 6-канальний еквалайзер, підтримка автоматичного завантаження обкладинок, текстів, а також відправлення даних (скролінг) на Last.fm, редагування id3-тегів. Плеєр має зручний інтерфейс з великою кількістю налаштувань, функціональні віджети та можливість вибору з-поміж великої кількості тем варіантів зовнішнього вигляду.

ABS Workout II Pro
Розробник: Caynax
Ціна: 24,99 грн (знижка 50%)

discount_soft_3

Додаток знадобиться як тим, хто все ще сподівається схуднути хоча б до середини літа, так і свідомим адептам здорового способу життя, які самостійно тренуються в залі чи на природі. Програма пропонує комплекс вправ та рекомендацій для систематичних тренувань м’язів пресу. Усі вправи супроводжуються стислими поясненнями та ілюстраціями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Будь ласка введіть ваше ім'я