Я купив би це за долар: щоденні знижки в Google Play

Ніщо так не стимулює сучасну людину схопитися за гаманець, як вагома знижка. І хоча переважна більшість розуміє, що, скоріше за все, зниженню ціни передувало її зростання, проте знижки є знижками.

Як правило, головний стимул до купівлі тієї чи іншої програми – бажання позбутися надокучливої реклами. А різні «аукціони небаченої щедрості» іноді дозволяють це зробити за зовсім смішні гроші.

Магазин додатків Google ледве не щогодини пропонує значні знижки будь-який смак. Шукати щось цікаве навмання – марна справа. Простіше скористатися спеціальними додатками, наприклад AppSales, з яким пошук знижок стає справою кількох хвилин.

Переглянувши актуальні пропозиції, пропонуємо вашій увазі добірку корисних додатків, що стануть у пригоді користувачам планшета чи смартфона з Android.

Business Card Reader Pro
Розробник: ABBYY
Ціна: 24,99 грн (знижка 93%)

discount_soft_abbyy_bcr_02

Замість того, щоб кожного разу додавати новий контакт вручну, можна скористатись зручною і багатофункціональною альтернативою у вигляді сканера візитних карток від ABBYY. Додаток дозволяє швидко і майже в автоматичному режими перенести контакт з паперового носія на смартфон, швидко надіслати у вигляді текстового повідомлення чи електронною поштою, зберегти у хмарному сховищі. Програма підтримує розпізнавання  22 мовами, дозволяє шукати профілі контактів у популярних соціальних мережах, створювати резервні копії.

Shuttle+ Music Player
Розробник: SimpleCity
Ціна: 18,99 грн (знижка 34%)

discount_soft_02

Потужна заміна для штатного медіаплеєра Android. Меломанам припаде до вподоби 6-канальний еквалайзер, підтримка автоматичного завантаження обкладинок, текстів, а також відправлення даних (скролінг) на Last.fm, редагування id3-тегів. Плеєр має зручний інтерфейс з великою кількістю налаштувань, функціональні віджети та можливість вибору з-поміж великої кількості тем варіантів зовнішнього вигляду.

ABS Workout II Pro
Розробник: Caynax
Ціна: 24,99 грн (знижка 50%)

discount_soft_3

Додаток знадобиться як тим, хто все ще сподівається схуднути хоча б до середини літа, так і свідомим адептам здорового способу життя, які самостійно тренуються в залі чи на природі. Програма пропонує комплекс вправ та рекомендацій для систематичних тренувань м’язів пресу. Усі вправи супроводжуються стислими поясненнями та ілюстраціями.