Як це – бути власником телефонного номера, що раніше належав мільярдеру. Історія жінки, якій перейшов номер Ілона Маска

Щойно Маск потрапляє в якусь гучну історію, телефон починає розриватися від повідомлень

Вона отримує дзвінки та повідомлення, які призначені для Ілона Маска. Вона – не секретар мільярдера і не співробітниця його компаній, а звичайна жінка зі сфери косметології. Просто її мобільний оператор віддав їй колишній номер Маска у користування. Жінка розповіла, як це – бути власником такого номера.

Ліндсі Такер – 25-річна жінка, яка працює консультантом з догляду за шкірою у торговому центрі в місті Сан-Хосе (штат Каліфорнія). Вона користується мобільним оператором AT&T і кілька років тому почала отримувати SMS та дзвінки, призначені для керівника компаній Tesla та SpaceX Ілона Маска.

Такер раніше ніколи не чула про Маска, і її здивували дивні дзвінки та повідомлення, призначені для мільярдера.

«Я сказала своїй мамі, що отримую текстові повідомлення, а тепер почали надходити дзвінки для чоловіка на ім’я Ілон Маск. Я не знаю, хто це. А в моєї мами відпала щелепа», – згадує Такер.

Щодня Такер отримує щонайменше три повідомлення чи дзвінка, призначені Маску. Щойно Маск потрапляє в якусь гучну історію, телефон починає розриватися від повідомлень. Журналісти, які хотіли дізнатися подробиці таких історій та намагалися зв’язатися з Маском, також потрапляли на Такер.

Серед перехоплених Такер дзвінків була, наприклад, одна жінка, яка хотіла полетіти в космос волонтером на ракеті SpaceX. Інша людина надіслала креслення біонічної кінцівки.

Коли жінка зв’язалася з Ілоном Маском та сказала, що з ним намагаються зв’язатися, той відповів: «Цей номер такий старий! Я здивований, що він ще існує».

За матеріалами: NPR

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я