Середа, 24 Липня, 2024

У Британії за $350 продають USB-девайс для захисту від 5G, насправді це флешка на 128 МБ

У Британії почали продавати USB-пристрій 5GBioShield, який начебто захищає від випромінювання 5G. Девайс навіть рекомендували чиновники дорадчого комітету з 5G міста Гластонбері – у ньому останнім часом підпалювали стільникові вежі 5G. Його рекламували як «квантову голографічну каталітичну технологію». Однак насправді девайс є флешкою обсягом 128 МБ.

Про те, що USB-гаджет є нісенітницею, повідомили дослідники компанії з безпеки Pentest Partners. Вони замовили цей пристрій та розібрали його, побачивши звичайну флешку.

Журналісти BBC News підрахували, що роздрібна ціна такої флешки становить близько $6. Коли вони зв’язалися з продавцями фейкового анти-5G-пристрою за $350, то отримали відповідь, що в них недостатньо інформації для точної оцінки витрат на виробництво, із захистом інтелектуальної власності включно.

Пам’ятайте: від радіохвиль захистить будь-який глибокий погріб. А ще він буде корисним для тривалого зберігання продуктів.

Точних причин, чому деякі люди з усіх бездротових технологій зв’язку вважають небезпечною саме 5G, невідомо. За однією з версій, винний збіг обставин – у 2019-2020 роках в країнах почалося активне розгортання 5G. У цей же період світ потрапив на глобальний карантин через пандемію коронавірусу COVID-19. Деякі блогери пов’язали ці дві події причинно-наслідковим зв’язком, оскільки подібний контент набирає мільйони переглядів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися