Понеділок, 15 Липня, 2024

Як дістати свої файли, якщо «вмер» iPhone

Якщо гаджет на базі iOS зламався, файли можна дістати з його резервної копії. При цьому саму копію не обов’язково «заливати» в інший iPhone чи iPad. Можна «витягнути» бажаний контент відразу з файлу бекапу.

Для цього знадобиться утиліта iBackupBot for iTunes. Вона дозволяє дивитися, переглядати та експортувати файли, зокрема, SMS, контакти, історію дзвінків, нотатки тощо. Утиліта також працює з медіафайлами – фотографіями, голосовими замітками, голосовою поштою, MMS, додатками. iBackupBot for iTunes також дозволяє змінювати деякі приховані налаштування iPad, iPhone та iPod touch, а також змінювати збережені дані ігор.

ibackupbot-mainwnd

Скажімо, потрібно на своєму iPhone отримати чуже проходження тієї чи іншої гри. Ця інформація зберігається у файлах plist, які можна знайти, наприклад, в інтернеті.

Спершу треба зробити резервну копію iPhone через iTunes, як звичайно. Збережіть отриманий файл бекапу на жорсткий диск ПК, а не в «хмару». Після цього запустіть iBackupBot та виберіть створений файл резервної копії. Перейдіть у папку User App Files, у якій знайдіть бажану гру із заміною ігрових досягнень. Зайдіть у її папку, потім перейдіть у каталог Library/Preferences і натисніть кнопку Import. Вкажіть сторонній файл plist та натисніть кнопку Restore. Мобільний гаджет перезавантажиться, після чого гра отримає нове збереження.

 

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися