Як дістати свої файли, якщо «вмер» iPhone

Якщо гаджет на базі iOS зламався, файли можна дістати з його резервної копії. При цьому саму копію не обов’язково «заливати» в інший iPhone чи iPad. Можна «витягнути» бажаний контент відразу з файлу бекапу.

Для цього знадобиться утиліта iBackupBot for iTunes. Вона дозволяє дивитися, переглядати та експортувати файли, зокрема, SMS, контакти, історію дзвінків, нотатки тощо. Утиліта також працює з медіафайлами – фотографіями, голосовими замітками, голосовою поштою, MMS, додатками. iBackupBot for iTunes також дозволяє змінювати деякі приховані налаштування iPad, iPhone та iPod touch, а також змінювати збережені дані ігор.

ibackupbot-mainwnd

Скажімо, потрібно на своєму iPhone отримати чуже проходження тієї чи іншої гри. Ця інформація зберігається у файлах plist, які можна знайти, наприклад, в інтернеті.

Спершу треба зробити резервну копію iPhone через iTunes, як звичайно. Збережіть отриманий файл бекапу на жорсткий диск ПК, а не в «хмару». Після цього запустіть iBackupBot та виберіть створений файл резервної копії. Перейдіть у папку User App Files, у якій знайдіть бажану гру із заміною ігрових досягнень. Зайдіть у її папку, потім перейдіть у каталог Library/Preferences і натисніть кнопку Import. Вкажіть сторонній файл plist та натисніть кнопку Restore. Мобільний гаджет перезавантажиться, після чого гра отримає нове збереження.