Мобільний інтернет – основне живлення операторів

За даними Infonetics Research, у першій половині 2014 року світовий ринок додаткових послуг у мережах мобільного зв’язку підріс лише на 0,5% до 385,5 мільярда доларів. Зростання доходів у країнах Карибського, Латиноамериканського, Азіатсько-Тихоокеанського регіонів та Північної Америки компенсувалися двозначним падінням в Азії, Африці та на Близькому Сході. Головною подією півріччя стало перевищення доходів від мобільного інтернету виручки від SMS і зниження голосового трафіку. На це сильно вплинуло поширення OTT-сервісів у Китаї та інших країнах, що розвиваються.

Порівняння доходів від пересилання даних показує, що цей напрямок недостатньо швидко заміщує зниження виручки від голосового трафіку

Доходи від мобільного інтернету за рік підросли на 26%, цей сегмент залишився локомотивом ринку. Водночас середній дохід з одного абонента (ARPU) продовжив знижуватися як у всьому світі, так і в країнах зростаючого Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Основну частку світової виручки додаткових послуг генерують країни Європи, а зниження традиційних доходів оператори компенсують розвитком нових напрямків, серед яких m2m, мобільна комерція та інші сервіси.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я