Вівторок, 23 Липня, 2024

Як завантажувати з Google Play, коли магазин не працює в телефоні

Сервіси Google на Android – річ досить ніжна, і вони можуть іноді збоїти без видимих причин. Методи «лікування» в основному зводяться до перезавантаження мобільника чи скидання кешу. Але якщо вони не допомагають, тоді все одно можна завантажувати додатки з Google Play.

Пам’ятайте, що Google Play – це не єдиний магазин, а лише такий, що стоїть на більшості Android-гаджетів. При проблемах з ним можна просто завантажити собі клієнт іншого маркету. Вони мають такі ж права, як звичайні додатки, а тому можуть менше смітити в апараті, не вестимуть самостійного життя та загалом можуть працювати стабільніше та зрозуміліше за Google Play. А найбільші альтернативи, такі як Amazon, навіть мають спеціальний розділ, у якому платні додатки роздають безплатно.

Якщо ж використовувати альтернативу Google Play чомусь не можна, тоді треба скористатися одним з інтернет-сервісів для завантаження з магазину Google Play. Серед таких – ApkPure, Evozi, ApkDownloader. Для роботи з ними вам потрібно буде знати URL-адресу бажаного додатка в Google Play. Її можна дізнатися, зайшовши в маркет з комп’ютера. Скажімо, ви хочете завантажити додаток для онлайнового TV Vodafone.

11

Скопіюйте адресний рядок у пошукове поле на ApkPure, Evozi, ApkDownloader.

22

Після нетривалого пошуку інтернет-сервіс видасть посилання на файл APK для завантаження.

11

Завантажте отриманий файл у пам’ять телефона чи планшета та встановіть його, активувавши в налаштуваннях мобільника дозвіл на інсталяцію зі стороннього джерела.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися