Вівторок, 21 Травня, 2024

Якби Термінатора грав Сталлоне: нейромережа замінила акторів

На YouTube-каналі Ctrl Shift Face з’явилося цікаве відео, в якому в іконі кінематографу – фільмі «Термінатор 2» – замінили головного героя. Це зробила нейромережа DeepFake, відома своєю здатністю якісно міняти обличчя одних людей на інших у відео. У цьому випадку Арнольда Шварценеггера за допомогою нейромережі замінили на Сільвестра Сталлоне.

Глядачі говорять, що герою фільмів «Рембо» нове амплуа Термінатора цілком підійшло, особливо з кам’яним обличчям.

Автор уже не вперше змінює обличчя героїв різних фільмів. До цього він опублікував ролик, де в «Історії лицаря» замінив персонажа Хіта Леджера на Джокера в його ж виконанні з «Темного лицаря».

DeepFake використовує для своєї роботу базу фотографій з обличчям людини, на яку потрібно замінити оригінал. Чим більше виразів та поз у цій базі, тим якіснішою є заміна. Широку популярність DeepFake отримала після публікації фальшивих порнографічних відео зі знаменитостями. Користувачі настільки активно захопилися створенням порновідео з улюбленими зірками в головних ролях, що такі ролики заборонили на найбільших інтернет-майданчиках Reddit, Twitter, а також профільному Pornhub.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися