Субота, 20 Квітня, 2024

Як зробити смартфон кращим другом митця

Розпочати роботу над творчим завданням може бути досить складно, якщо не використовувати для цього власний телефон. Ці «розумні» гаджети можуть стати зручним помічником будь-якого митця та надати йому багато способів для самовираження. Професійні художники вже користуються смартфонами у своїй роботі, і п’ятеро з них поділилися своїм власним практичним досвідом.

Вікі Скотт (Vicky Scott)

Художниця та ілюстратор Вікі Скотт є одним з перших митців у світі, які створюють образи для робочого столу смартфонів Windows Phone. Свої роботи вона виконує у програмі TileArt.

Роботу над проектами у цій утиліті Скотт радить починати з кількох простих кроків:

  • обрати тему до вподоби;
  • не перевантажувати дизайн;
  • не забувати про контрастні кольори для переднього та заднього планів.

Філ Галловей (Phil Galloway)

Художник Філ Галловей відомий своїми цифровими картинами, які він створює у програмі Fresh Paint. З нею можна малювати реалістичні зображення та не витрачати гроші на фарбу та інші витратні матеріали.

Він радить перед початком роботи зручно влаштуватися. «Не можна бути Піссарро чи Донателло в незручній позі. Спочатку зручно влаштуйтеся в комфортному для вас місці, – каже він. – Я зазвичай малюю, лежачи на дивані зі схрещеними ногами та зі своєю Lumia 1520 на грудях. Так я можу тримати телефон та працювати годинами. Найменше хочеться увійти в креативну зону, а потім зупинятися через судому. Це може зруйнувати натхнення».

Селін Наварро (Celine Navarro)

Фотограф та блогер Селін Наварро захоплюється подорожами та розповідає про них у креативний спосіб, у чому їй допомагає смартфон Lumia.

Щоб отримати максимум від свого телефона, Наварро радить такий підхід:

  • робити якомога більше фотографій;
  • редагувати їх одразу на телефоні за допомогою Photoshop;
  • компонувати зображення в історію в утиліті Storyteller. Отриманий матеріал потім можна роздрукувати на пам’ять.

Тоні Касурінен (Toni Kasurinen)

Художник та ілюстратор Тоні Касурінен використовує свій телефон, щоб перевести власні роботи на наступний рівень. «Lumia 635 є значною частиною мого творчого процесу, – ділиться він. – Гаджет дає додатковий блиск моїй роботі». З телефоном, вважає художник, можна бути вільним в експериментах та відкривати нові горизонти, перш ніж перенести фінальний результат на полотно.

«Замість сканування свого альбому я просто роблю фотографію на Lumia 635. Це чудово знати, що я можу додати кольору, насиченості, контрасту та інших ефектів, – каже митець. – Іноді я також роблю фото чорнового нарису олівцем. Якщо я зіпсую його, то скористаюся цифровим дублікатом».

Дамар Давал (Damar Dhaval)

Митець Дамар Давал захоплюється сповільненими стоп-моушн відео, які він створює для інтернет-сервісу Vine. Як обладнання для зйомки він використовує власний смартфон Lumia.

«Візьміть олівець та папір і напишіть план майбутнього відео, – радить митець. – Це спростить роботу і не дасть пропустити сцену. Також можна розбити відео на відрізки часу та зібрати для них потрібний інвентар. Сповільнене відео – це гарна річ, яку можна робити у програмі Vine».

Джерело: Microsoft Daily

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися