Як зробити смартфон кращим другом митця

Розпочати роботу над творчим завданням може бути досить складно, якщо не використовувати для цього власний телефон. Ці «розумні» гаджети можуть стати зручним помічником будь-якого митця та надати йому багато способів для самовираження. Професійні художники вже користуються смартфонами у своїй роботі, і п’ятеро з них поділилися своїм власним практичним досвідом.

Вікі Скотт (Vicky Scott)

Художниця та ілюстратор Вікі Скотт є одним з перших митців у світі, які створюють образи для робочого столу смартфонів Windows Phone. Свої роботи вона виконує у програмі TileArt.

Роботу над проектами у цій утиліті Скотт радить починати з кількох простих кроків:

  • обрати тему до вподоби;
  • не перевантажувати дизайн;
  • не забувати про контрастні кольори для переднього та заднього планів.

Філ Галловей (Phil Galloway)

Художник Філ Галловей відомий своїми цифровими картинами, які він створює у програмі Fresh Paint. З нею можна малювати реалістичні зображення та не витрачати гроші на фарбу та інші витратні матеріали.

Він радить перед початком роботи зручно влаштуватися. «Не можна бути Піссарро чи Донателло в незручній позі. Спочатку зручно влаштуйтеся в комфортному для вас місці, – каже він. – Я зазвичай малюю, лежачи на дивані зі схрещеними ногами та зі своєю Lumia 1520 на грудях. Так я можу тримати телефон та працювати годинами. Найменше хочеться увійти в креативну зону, а потім зупинятися через судому. Це може зруйнувати натхнення».

Селін Наварро (Celine Navarro)

Фотограф та блогер Селін Наварро захоплюється подорожами та розповідає про них у креативний спосіб, у чому їй допомагає смартфон Lumia.

Щоб отримати максимум від свого телефона, Наварро радить такий підхід:

  • робити якомога більше фотографій;
  • редагувати їх одразу на телефоні за допомогою Photoshop;
  • компонувати зображення в історію в утиліті Storyteller. Отриманий матеріал потім можна роздрукувати на пам’ять.

Тоні Касурінен (Toni Kasurinen)

Художник та ілюстратор Тоні Касурінен використовує свій телефон, щоб перевести власні роботи на наступний рівень. «Lumia 635 є значною частиною мого творчого процесу, – ділиться він. – Гаджет дає додатковий блиск моїй роботі». З телефоном, вважає художник, можна бути вільним в експериментах та відкривати нові горизонти, перш ніж перенести фінальний результат на полотно.

«Замість сканування свого альбому я просто роблю фотографію на Lumia 635. Це чудово знати, що я можу додати кольору, насиченості, контрасту та інших ефектів, – каже митець. – Іноді я також роблю фото чорнового нарису олівцем. Якщо я зіпсую його, то скористаюся цифровим дублікатом».

Дамар Давал (Damar Dhaval)

Митець Дамар Давал захоплюється сповільненими стоп-моушн відео, які він створює для інтернет-сервісу Vine. Як обладнання для зйомки він використовує власний смартфон Lumia.

«Візьміть олівець та папір і напишіть план майбутнього відео, – радить митець. – Це спростить роботу і не дасть пропустити сцену. Також можна розбити відео на відрізки часу та зібрати для них потрібний інвентар. Сповільнене відео – це гарна річ, яку можна робити у програмі Vine».

Джерело: Microsoft Daily

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я