Для захищеного Android варто купувати лише Samsung чи Nexus

Експерти з кібербезпеки рекомендують купувати лише гаджети Samsung чи Nexus. Android-девайси інших виробників залишають своїх користувачів беззахисними перед новими загрозами.

Nexus-5X-2[1]

Як, наприклад, продемонстрована кілька днів тому дослідником Гелом Беніаміні нова вразливість сучасних мобільників на Android з процесором Snapdragon. На них працює переважна більшість девайсів із цією ОС. Використавши таку вразливість, зловмисник може легко обійти навіть повне шифрування на гаджеті та отримати доступ до даних. При цьому так сталося, що Google випустив патч, який її закриває, ще у травні.

За підрахунками дослідників компанії Duo Labs, 57% смартфонів на Android усе ще залишаються вразливими. Винятком є 75% пристроїв Samsung Galaxy S6 і така ж кількість Nexus, які отримали травневе оновлення. Серед власників Samsung Galaxy S5 захист від «діри» в процесорах Snapdragon отримали лише 45%.

Фахівці Duo Labs рекомендують власникам Android встановлювати кожен апдейт, як тільки він стає доступним. Проблема в тому, що виробники часто не випускають оновлення безпеки. Через це у Duo Labs рекомендують тим, хто хоче мати захищений мобільник з Android, звертати увагу лише на Nexus та Samsung. «Як і раніше, єдиними Android-пристроями, які ми можемо рекомендувати без обмежень, є Nexus, а тепер і Samsung», – йдеться у звіті Duo Labs.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я