Який бренд смартфонів найшвидше завантажує інтернет: результати глобального дослідження 4G LTE

Найбільшу швидкість пристрої Samsung показують у США, де середній показник апаратів Galaxy випереджає швидкість завантаження iPhone на 8,2 Мбіт/с

Апарати Samsung випереджають девайси Apple та Huawei при завантаженні файлів з інтернету та відкритті сайтів. Такі результати глобального дослідження OpenSignal щодо роботи сучасних мобільників у мережах 4G LTE. Уперше компанія виконала 117 млрд вимірювань на 23 млн смартфонах у всьому світі.

Гаджети Samsung виявилися найшвидшими у користувачів 14 країн, тоді як Apple випередила їх лише в 7 регіонах. Інші 19 країн показують результати, розбіжність яких можна назвати статистичною похибкою. Таким чином Huawei залишається без впевненого лідерства в будь-якому регіоні.

Найбільшу швидкість пристрої Samsung показують у США, де середній показник апаратів Galaxy випереджає швидкість завантаження iPhone на 8,2 Мбіт/с. Також гаджет Samsung варто мати, якщо хочеться найбільшої швидкості завантаження у таких регіонах, як США, Австралія, Чилі, Індія, Індонезія, Ірландія, Італія, Малайзія, Мексика, Нідерланди, Норвегія, Росія, Іспанія, Швеція. При мандрівці до Бразилії, Коста-Ріко, Кувейту, Марокко, Саудівської Аравії, Тайваню та Об’єднаних Арабських Еміратів краще мати Apple iPhone для найшвидшого відкриття веб-сайтів.

За результатами дослідження аналітики роблять такий висновок: якщо в смартфоні найважливішим параметром є швидкість завантаження даних і гроші не проблема, тоді варто вибирати флагман лінійки Galaxy. Якщо бюджет не гумовий, можна зупинитися на Apple iPhone XR. Тим, у кого фінанси досить обмежені, варто дивитися на девайси з логотипом Huawei.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я