Неділя, 3 Березня, 2024

YouTube Music запрацює в фоні для безкоштовних акаунтів

Стримінговий сервіс YouTube Music запустить безкоштовне фонове прослуховування для безкоштовних акаунтів. Подібна опція раніше офіційно була доступна в платних облікових записах.

Нова можливість з’явиться уже 3 листопада, але скористатися нею зможуть дуже обмежена кількість юзерів сервісу. Адже функція буде поки лише доступна в Канаді. Клієнти в Канаді зможуть продовжувати слухати свою музику у фоновому режимі, виконуючи інші завдання на своєму телефоні або коли екран вимкнений.

Фонове прослуховування буде підтримувати як стандартні, персоналізовані мікси радіо з підтримкою реклами, так і будь-який завантажений контент, який юзер додав в свій обліковий запис.

Це перший випадок, коли YouTube Music пропонує цю функцію, не вимагаючи, щоб клієнти переходили на преміум-підписку. Що стосується того, коли слухачі в інших країнах можуть розраховувати на таку ж зручність, на даний момент YouTube говорить тільки “слідкуйте за оновленнями для отримання додаткової інформації та планів розширення”.

Безкоштовне фонове прослуховування – одна з переваг конкурентів YouTube Music, включаючи Spotify, Apple Music, Pandora, Tidal та інших. В цій області YouTube відстає від своїх суперників.

Навіть якщо фонове відтворення стане безкоштовним глобально, платна підписка YouTube Music Premium, як і раніше, має інші переваги. Найголовніша – це завантаження треків у пам’ять пристрою для прослуховування в автономному режимі без доступу до інтернету. Також користувачі отримують можливість слухати без реклами і легко перемикатися між звичайними аудіо та музичними відео.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися