Неділя, 19 Травня, 2024

YouTube почав агресивно блокувати перегляд відео в сторонніх додатках

Оскільки дохід від реклами є основною частиною YouTube, сервіс досить агресивно переслідує тих, хто намагається обійти його систему. Ближче до кінця 2023 року він почав боротися з блокувальниками реклами, а тепер, схоже, намагається покласти край стороннім додаткам, які дозволяють дивитися відео без реклами.

Користувачі альтернативних клієнтів YouTube почнуть стикатися з проблемами буферизації (відео начебто безкінечно завантажеється і не відтворюється), або отримають повідомлення «Цей контент недоступний у цій програмі».

Ця новина надійшла безпосередньо зі сторінки підтримки YouTube , яка оголосила, що сервіс почне боротися з додатками, які порушують його умови використання. Зокрема з тими, які беруть участь у блокуванні реклами.

Це не перший випадок, коли YouTube вживає заходів проти таких додатків. У 2022 році Google під погрозами судових позовів змусив закритися популярний альтернативний плеєр Vanced.

Звичайно, все завжди може змінитися, коли розробники стануть ще більш креативними, щоб спробувати знайти інші обхідні шляхи. Але наразі схоже, що програми, які не дотримуються вказівок, матимуть певні труднощі або будуть змушені використовувати офіційну програму YouTube як рішення.

Офіційна програма YouTube не має низки корисних функцій. Але якщо ви хочете обійтися без реклами та мати доступ до фонового відтворення, вам потрібно буде платити щомісяця за підписку YouTube Premium .

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися