YouTube припинить працювати на старих Android-пристроях

Цікавий спосіб, у який команда YouTube попереджає користувачів про відключення

YouTube оголосив про нову хвилю оновлення апаратного забезпечення: сервіс припиняє підтримку старих пристроїв. Подивитися відео з котиками власники таких девайсів не зможуть вже за кілька тижнів. Адже вони залишаться з додатком YouTube версії 4.3, який перестане працювати, а оновитися не зможуть.

YouTube

У червні цього року для власники смартфонів з Android 2.1 та нижче залишилися без Android Market та, відповідно, оновлень для установлених додатків. При цьому днями Google офіційно оголосив про припинення підтримки програми YouTube 4.3 і нижче. Пошуковий гігант рекомендує: «Якщо ви хочете і далі користуватися нашим сервісом, оновіть додаток у Play Market».

Застарілою версією додатка користувалися не лише власники старих Android. Цей випуск програми не мав багатьох функцій, через які сучасний YouTube гальмує. Наприклад, у ній не було реклами та анотацій, не зберігалася історія, не було рекомендацій на її основі, вона не стежила за користувачем.

Цікавий спосіб, у який команда YouTube попереджає користувачів про відключення. Вони зробили так, що його гарантовано побачить кожен, адже при будь-якому пошуку чи інших діях першим в списках з’являтиметься відео з назвою «Your YouTube app is out-of-date» (ваш додаток застарів). Це слайд-шоу, в якому різними мовами показана ця фраза.

Минулого разу Youtube проводила масштабне відключення гаджетів у 2015 році. Тоді без відеороликів залишилися власники телевізорів 2007-2010 років та деякі інші пристрої.