YouTube стало можливо використовувати як плеєр для локальних файлів на Android

Локальні треки можна відтворювати окремо, а можна додати у загальну чергу та плейлисти, що включають контент з YouTube Music

Google ще на один крок наблизилася до заміни стандартного в Android програвача Play Music. Помічена у квітні можливість додатку YouTube для Android відтворювати треки з локальної пам’яті смартфона стала офіційною функцією. Пошуковий гігант вже розпочав широке розгортання цієї можливості.

Тепер під час запуску YouTube питає про доступ до файлів та їх відтворення. Ця опція доступна в свіжій версії YouTube Music 3.13. Після отримання дозволу, окрім звичних вкладок «Плейлисти», «Альбоми», «Пісні» та «Артисти», з’являється ще одна з назвою «Файли на пристрої».

Локальні треки можна відтворювати окремо, а можна додати у загальну чергу та плейлисти, що включають контент з YouTube Music. При цьому варто пам’ятати, що транслювати локальні файли на інший пристрій програма не дозволяє.

З підтримкою локальної пам’яті в YouTube Music можна відтворювати файли всіх типів, які сумісні з Google Play Music. Серед них – MP3, Ogg, WAV, M4A та FLAC.