Найбільшій криптовалютній фермі Канади погрожують вимкнути електрику

у Канаді вирішили, що жителі важливіші, і попередили найбільшу криптовалютну ферму країни Hut 8 про можливі відключення електрики.

Bitcoin, як і інші криптовалюти, є дуже енерговитратним – для однієї транзакції ця криптовалюта потребує стільки електрики, скільки споживає середній будинок за місяць – близько 200 кВт. Це у 20 тисяч разів більше, ніж на одну транзакцію системи Visa, яка вимагає 0,01 кВт (10 Вт). Спостерігаючи такі цифри, у Канаді вирішили, що жителі важливіші, і попередили найбільшу криптовалютну ферму країни Hut 8 про можливі відключення електрики.

Ферма Hut 8 є організацією, яка коштує $100 млн і розміщена в південносхідній провінції Альберта в місті Медісін Хет. Вона споживає у 10 разів більше електрики, ніж будь-яка інша установа цього населеного пункту з 60 тисяч жителів. На ній працюють 40 людей, і цього літа вона оголосила, що є найбільшою фермою видобутку Bitcoin у Канаді та найбільшою публічною фермою у світі. Попри це, Hut 8 фактично являє собою 56 морських контейнерів, в яких розміщено 180 серверів, що цілодобово рахують Bitcoin. Заробітки ферми склали приблизно 3300 BTC ($21,8 млн з грудня), що дорівнює 20 BTC ($132 000) на день.

Літо 2018 року виявилося дуже спекотним – використання енергії в регіоні підвищувалося до рівнів, які востаннє бачили сім років тому. Жителі рятувалися від спеки та вологості повітря за допомогою кондиціонерів.

Чиновники побоюються, що енергосистема регіону може не витримати подвійного навантаження. Вони попередили представників Hut 8, що їх відключать першими при перевантаженні енергосистеми. Окрім цього, чиновники вважають, що використання енергії в Hut 8 є даремним та шкодить екології. Адже ферма використовує переважно електрику від вугільних електростанцій.

За даними індексу Digiconomist Bitcoin Energy Consumption, уся мережа Bitcoin на своє життя споживає 29,05 тераватів на рік. Це приблизно 0,13% енергоспоживання всієї планети. Цифра може видатися невеликою, але майже стільки ж споживає 159 країн світу. Якби видобувачі цієї криптовалюти були окремою державою, вони б розмістилися на 61 позиції в списку глобального енергоспоживання. Якщо енергоспоживання Bitcoin зростатиме сучасними темпами, у лютому 2020 року світ залишиться без електрики.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я