З’явилась Android-версія популярного фоторедактора Prisma

Популярний додаток Prisma для iOS став доступним користувачам Android-пристроїв. Про це повідомив на свій сторінці у Facebook співзасновник проекту Олексій Моісеєнков.

Додаток Prisma дебютував в App Store 11 червня. За допомогою нейронних мереж додаток стилізує фотографії на смартфонах під картини відомих художників. Над створенням продукту працювали вихідці з Mail.ru і «Яндекса». Prisma вистачило трохи більше тижня, щоб стати лідером продажів в App Store у 10 країнах світу.

prisma-android-3

За допомогою Prisma користувачі можуть накладати на знімки творчі фільтри, що імітують стилі картин відомих художників. Функціональні можливості Android-варіанта практично не відрізняються від версії для iPhone. У ньому також присутня опція для автоматичного додавання логотипа Prisma на оброблені знімки.

За даними розробників, додаток для обробки фотографій за допомогою нейромереж за п’ять тижнів з моменту виходу завантажили і встановили 10 млн раз. Prisma користується найбільшою популярністю в Індії, Китаї та США.

prisma-android-2

За останній тиждень Prisma здобула приблизно по 500 000 нових користувачів на день. Максимальна кількість установлень версії додатка для iOS на день складає 700 000. Кількість щоденних користувачів Prisma поки зберігається на рівні 1,5 млн осіб.

На даний час творці Prisma працюють над запуском функцій обробки GIF-анімацій та відео.

Джерело: MacDigger

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я