Субота, 2 Березня, 2024

Скільки iPhone продала Apple за весь час

Корпорація Apple майже встановила рекорд з кількості проданих смартфонів. У Financial Times підрахували, що компанія відвантажила покупцям iPhone близько 1 млрд пристроїв. Експерти кажуть, що це значне досягнення для будь-якої компанії, яка виробляє гаджети.

PARIS, FRANCE - OCT 3, 2015: Customer checks the new iPhone 6s with the Safari App and the Apple Website featuring the Apple Watch

Apple ще повинна надати фінансову й операційну звітність за другий квартал 2016 року. Але, за попередніми оцінками, за цей період компанія продала близько 40 млн iPhone. За даними Financial Times, на кінець червня кількість проданих iPhone за всю історію Apple виросте до 987 млн штук. При цьому більше половини всіх гаджетів були продані протягом двох останніх років. Тобто компанія в середньому продає близько 13 млн смартфонів на місяць. Мільярдний iPhone може бути проданий протягом декількох наступних тижнів.

Skype-for-Business-main

«У Microsoft мріяли поставити персональний комп’ютер на кожен стіл. Сьогодні смартфон – це комп’ютер у кожній кишені. Наша наступна мета – кожна людина на землі», – заявив аналітик мобільного ринку Andreessen Horowitz Бенедикт Еванс.

Для порівняння, Apple загалом продала 397 млн плеєрів iPod до 2014 року – тоді компанія перестала звітувати про них. Загальна кількість проданих iPhone також наближається до всієї індустрії цифрових камер у Японії. За період з 1999 по 2015 роки там реалізували 1,1 млрд камер. Загальні продажі персональних комп’ютерів з 1981 року перевищать найближчим часом 5 млрд. Компанія Nokia на пікові своєї популярності у 2010 продавала 453 млн телефонів на рік. За даними Бюро перепису населення США на 1 січня 2016 року, населення планети становило майже 7,3 млрд осіб. Якби мільярд iPhone роздали людям, тоді кожен восьмий на планеті міг би мати смартфон виробництва Apple.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися