Субота, 13 Липня, 2024

За коментар можна потрапити до суду

Компанія Amazon подала до суду США позов проти користувачів свого ж ресурсу, причому кількість відповідачів у справі перевищує тисячу осіб. Інтернет-гігант звинувачує таку велику кількість людей у тому, що вони розміщують неправдиві коментарі про товари, які можна замовити в цьому гігантському світовому інтернет-магазині.

У судовому позові Amazon заявляє, що репутація його бренду була заплямована через «помилкові, оманливі і недостовірні» коментарі про товари. Інтернет-гігант звинувачує 1114 людей у тому, що вони за 5 доларів писали замовні відгуки про подані на Amazon продукти.

Певний інтерес у цій історії викликає і ситуація з іменами користувачів – компанія не змогла встановити реальні особистості людей, і в позові всі вони проходять як Джон Доу (американський аналог Івана Івановича Іванова). Як випливає із заяви, усі ці користувачі отримували замовлення з одного і того ж сайту. У квітні Amazon направляв ідентичний позов проти декількох ресурсів, які займалися тим же. Цього разу компанія подала позов саме проти коментаторів.

В Amazon зауважили, що навіть невелика кількість несправжніх відгуків не тільки дає певні переваги окремо взятим продавцям, але істотно позначається на репутації компанії в цілому і тому, як клієнти Amazon ставляться до рекомендацій на сайті. У правилах інтернет-магазину вказується, що розміщувати неправдиві відгуки заборонено.

У судовому позові інтернет-магазин навів приклад такого несправжнього відгуку про USB-кабель, що світіться: «Це освітило моє життя… однозначно куплю більше… Я був вражений, наскільки яскравим виявилося світло від кабелю».

Amazon  уважно стежить за своєю репутацією і намагається вирішити питання з незадоволеними покупцями полюбовно. Недавній інцидент в індійському Amazon, де покупець отримав будівельне сміття замість замовленого смартфона, уважно розслідується компанією і, з досвіду інших подібних випадків, практично напевно закінчиться на користь потерпілого незалежно від того, чи будуть знайдені винні в підміні.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися