Вівторок, 25 Червня, 2024

Забронювати ім’я своєму сайту на 100 років коштуватиме $38 000

Типовий максимальний термін реєстрації доменного імені становить десять років. Але днями WordPress – один з найпопулярніших двигунів для веб-сайтів – оголосив про наявність 100-річної реєстрації доменних імен. Можливість зареєструвати домен на сто років – це досить незвично.

WordPress називає цю нову пропозицію 100-річним планом. Вартість 100-річної реєстрації доменного імені становить 38 000 доларів США. Це 380 доларів на рік за хостинг і реєстрацію домену.

З тарифним планом WordPress Century, згідно офіційної публікації, постачаються такі функції:

  • Домен захищений на сто років
  • Кілька резервних копій у центрах обробки даних у різних географічних місцях
  • Керований хостинг WordPress «вищого рівня».
  • Необмежена пропускна здатність (означає необмежений трафік)
  • Спеціальна та персоналізована підтримка, яка доступна 24 години на добу, сім днів на тиждень

WordPress каже, що тарифний план розроблено для окремих осіб, сімей і засновників компаній, які хочуть задокументувати спадщину своєї компанії.

Це можуть бути сім’ї, які хочуть зберегти свої цифрові активи — історії, фотографії, звуки та відео, з яких складається їхня багата сімейна історія — для майбутніх поколінь.

Також клієнтами можуть стати засновники фірм, які хочуть захистити та задокументувати минуле, теперішнє та майбутнє своєї компанії.

Ще тариф може сподобатися людям, які шукають стабільний, гнучкий і індивідуальний онлайн-майданчик, який може адаптуватися до будь-яких змін, які принесе майбутнє технологій.

Оголошення WordPress про майже безлімітну тривалість реєстрації домену та безлімітний трафік проходить на тлі того, як великі компанії – Microsoft, Google та Dropbox – прибрали безлімітні тарифи в своїх хмарних сервісах зберігання файлів.

Таким чином, можна припустити, що ця майже безлімітна пропозиція від WordPress завершиться за кілька років, а користувачам ультимативно запропонують перейти на більш реалістичний тарифний план.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися