Замовити довідку про несудимість можна буде онлайн

в Україні щорічно довідку про несудимість отримують близько 800 тис. громадян.

Популярний документ – довідку про несудимість – можна буде замовити, не виходячи з дому. Очільник МВС Арсен Аваков на своїй сторінці Facebook повідомив, що його відомство запускає для цього безплатний цілодобовий онлайн-сервіс.

несудимість

«МВС вводить новий онлайн-сервіс: замовлення довідки про відсутність судимості – безкоштовно і в режимі 24/7», – повідомив Аваков. Він також зазначив, що в Україні щорічно довідку про несудимість отримують близько 800 тис. громадян. Вона потрібна під час оформлення на роботу, подання документів у державні інстанції, для участі в тендері, усиновлення, оформлення громадянства, відновлення втрачених документів тощо.

За словами Авакова, довідку можна буде замовити в онлайн-режимі, а отримати – у будь-якому сервісному центрі МВС незалежно від місця реєстрації.

Як замовити довідку про несудимість онлайн? Для цього треба зайти на сайт mvs.gov.ua або hsc.gov.ua та вказати спосіб реєстрації – електронним цифровим підписом або IDBank. Далі треба заповнити електронну форму, вказавши, в якому із сервісних центрів МВС (зі списку) зручно забрати готову довідку. Відправляєте форму і чекаєте повідомлення на електронну пошту, що документ готовий.