Як на iPhone створити анімацію GIF на основі відео

Коли не вистачає слів, свої емоції по інтернету найкраще передавати анімованим файлом GIF. Зазвичай такі створюють за допомогою комп’ютера, однак на iPhone можна обійтися без додаткових гаджетів.

Знадобиться програма WorkFlow від DeskConnect Inc., з якою можна автоматизувати виконання однакових дій. Запустіть її та перейдіть на вкладку Gallery. У пошуку введіть GIF та виберіть Convert Video To GIF. У вікні, що з’явиться, натисніть послідовно на Get WorkFlow, Open, Grant Access. Система запитає дозвіл на доступ до фото – надайте його.

Наступним кроком налаштуйте параметри анімації та її якість. Опція Get Latest Videos вказує, скільки відео буде доступно для конвертації. Choose from list – якщо потрібно використати для створення GIF більше одного відео. Trim Media дозволяє обрізати відео перед конвертацією. Seconds Per Photo – тривалість показу кожного кадру. Для відео в 60 fps це 0,0167 секунд та для відео в 30 fps – 0,033 сек. Loop Forever вмикає постійний повтор анімації. Auto Size – автоматичний вибір розміру анімації, хоча можна вказати точний розмір у пікселях.

Коли введете всі потрібні налаштування, натисніть кнопку Play та дочекайтеся завершення конвертації. Збережіть отриманий файл через меню «Поділитися».

Програму WorkFlow завантажуйте за посиланням https://itunes.apple.com/ru/app/workflow/id915249334?mt=8 .