Вівторок, 16 Липня, 2024

Засновник Microsoft може стати першим у світі доларовими трильйонером

Білл Гейтс може скоро поставити черговий рекорд. Цього разу у фінансовій сфері, адже він може стати першим у світі доларовим трильйонером. Його нинішні статки експерти оцінюють у 84,4 мільярда доларів США. Про це розповіли у звіті «Економіка для 99%», який підготувало міжнародне об’єднання організацій з боротьби з бідністю Oxfam.

Якщо Гейтс і стане трильйонером, то не завтра: за прогнозом, його статки перешагнуть трильйонну позначку через чверть століття. Тоді Гейтсу виповниться 86 років.

Окрім Гейтса найбагатшими у світі є екс-президент Inditex та власник марки Zara Амансіо Ортега (67 млрд), американський підприємець Уоррен Баффет (61 млрд), мексиканський бізнесмен Карлос Слім Елу (50 млрд), глава компанії з електронної торгівлі Amazon Джефф Безос (45 млрд), засновник соцмережі Facebook Марк Цукерберг (45 млрд), глава корпорації Oracle Ларрі Еллісон (43,6 млрд) і власник агентства ділової інформації Bloomberg Майкл Блумберг (40 млрд). Ці восьмеро у сумі мають стільки ж грошей, скільки половина населення Землі – це 3,6 млрд людей.

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися