Зателефонуйте котику та пограйтеся з ним

Відрядження чи поїздка не завадять вам бути поруч зі своїм котом. Ви зможете бавитися з ним через Skype завдяки проекту Itaneko. Його розробила японська студентка Клер Анзаі (Claire Anzai) з Університету Очаноміцу.

Ідея такого проекту з’явилася в Клер від того, що вона сумувала за своїм улюбленцем, коли була на заняттях чи на роботі. Анзаі спробувала купити наявний продукт, який допоміг би їй гратися з твариною на відстані. «Ці рішення не вразили мене, оскільки вони не надають зв’язку між котом і людиною, – пояснює вона. – Тому я почала думати».

Анзаі поєднала улюблену іграшку своєї тварини зі Skype через простий механізм, яким можна керувати віддалено. «Я зрозуміла, що річ не лише в інтерфейсі між котом та людиною. Необхідно щось додати, аби це виглядало реальніше, – каже вона. – Коли я граюся зі своїм котом, він іноді дряпає мене».

Проект Itaneko дозволяє не лише спостерігати за твариною. Студентка вбудувала в гаджет механізм дряпання, який додає реалістичності віртуальній комунікації.

Автор каже, що її гаджет має терапевтичний ефект та поглиблює зв’язок із твариною. У неї вже є наступна ідея, як сучасні технології допоможуть погратися з котами. Вона хоче створити кафе Cat Caf?, відвідувачі якого зможуть гратися з тваринами через інтернет.

За матеріалами: Microsoft Daily

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я