П’ятниця, 1 Березня, 2024

Завантаження додатків Android та iOS побило попередній рекорд, досягнувши 27,5 млрд

За даними аналітиків App Annie, останній квартал 2017 року вже не вважається рекордним в індустрії мобільних програм. Його результати побито вже в першому кварталі 2018 року: з січня до березня завантаження з магазинів Apple App Store та Google Play Store зросли на 10% та досягли позначки у 27,5 млрд. Витрати на додатки збільшилися на 22% і склали $18,4 млрд.Найпопулярнішими категоріями додатків у Google Play Store є музичні, а також розважальні

За перші три місяці нинішнього року завантаження з Google Play Store суттєво перевищили скачування з магазину Apple App Store. Користувачі Android скачали понад 19,2 млрд утиліт, тоді як власники iPhone та iPad – лише 8,2 млрд. Це означає, що власники смартфонів із ОС від Google інсталювали на 135% більше програм, ніж власники девайсів із iOS.

Однак попри значно меншу кількість скачувань, ті, хто володіє продукцією Apple, приносять компанії більший прибуток. Магазин App Store зібрав в першому кварталі цього року на 85% більше грошей порівняно з Google Play Store. За останні два квартали магазин Google Play наростив заробіток на 25%, а App Store збільшив виручку на 20% за цей же період.

Найпопулярнішими категоріями додатків у Google Play Store є музичні, а також розважальні. В App Store лідерство за популярністю утримують додатки для здоров’я та фітнесу.

Середній користувач смартфона використовує встановлені в ньому утиліти близько трьох годин на день. За місяць він відкриває приблизно 40 програм. Вибрати, які саме додатки скачувати, кажуть аналітики, досить складно, адже на кінець березня 2018 року загальна доступна кількість програм в магазинах App Store та Google Play Store перевищила 6,2 млн.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися