Субота, 15 Червня, 2024

Zoom Escaper – додаток для саботажу відеоконференцій Zoom дитячим плачем та вітром

Нудний відедзвінок Zoom тепер можна перервати з поважної причини завдяки безкоштовному вебдодатку Zoom Escaper. Ця програма видає фальшиві звуки різних подій, які начебто відбуваються у вас вдома.

Інструмент розробив творець Сем Лавін. На вибір доступні гавкання собак, звуки будівництва, дитячий плач. Також є менш радикальні перешкоди, як то небажане ехо, переривання аудіо.

Щоб скористатися Zoom Escaper, необхідно завантажити безкоштовне програмне забезпечення VB-Audio, яке змінює маршрутизацію аудіо Zoom з мікрофона на VB-Audio, де відтворюються вибрані звукові ефекти. При цьому сам користувач не чутиме цих ефектів.

Журналісти Verge, які спробували Zoom Escaper, залишилися задоволеними деякими ефектами, інші визнали посередніми, а деякі – назвали нереальними, наприклад, звук витікання сечі чи вітер. А звук будівництва, на їхню думку, такий, ніби юзер стоїть безпосередньо на будмайданчику.

Ехо та імітація поганого інтернет-з’єднання, на думку журналістів, виявилися дуже реалістичними та переконливими.

Лавін відомий своїми незвичними проектами. У 2016 році він випустив сайт Slow Hot Computer, який сповільнював комп’ютер та розігрівав його процесор. У 2017 році він запустив проект Good Life, який розіслав юзерам 225 000 електронних листів, конфіскованих у компанії Enron у 2001 році.

Якщо Zoom Escaper виявляється недостатньо, Лавін створив додаток Zoom Deleter. Він знаходиться в пам’яті комп’ютера та перевіряє наявність на машині Zoom. Якщо помічає встановлення цього комунікатора – відразу його видаляє.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися