П’ятниця, 14 Червня, 2024

Зустріч з асфальтом вашого нового Android стане менш лякаючою, обіцяє скло Gorilla Glass 7i

Gorilla Glass 7i стане значним кроком уперед у технології захисту екрану, спеціально спрямованим на підвищення міцності для середньобюджетних Android телефонів. Ця нова версія захисного скла розроблена для покращення стійкості до падінь та подряпин, забезпечуючи значне покращення порівняно з попередниками. Розробник обіцяє стійкість в метр висоти і каже, що альтернативи розбиваються з вполовину меншої висоти.

Gorilla Glass 7i обіцяє покращений захист від падінь, що є критичним для щоденного використання телефону. Воно розроблено для витримування падінь з більших висот, ніж попередні версії, зменшуючи ймовірність розбиття екрану при випадкових падіннях телефону. Це нововведення особливо корисне для середньобюджетних телефонів, яким часто потрібно балансувати між продуктивністю та міцністю з доступною ціною.

Крім кращого захисту від падінь, Gorilla Glass 7i також покращує стійкість до подряпин. Це означає, що екран буде менш схильним до подряпин від щоденних предметів, таких як ключі, монети та інші речі, які зазвичай знаходяться в кишенях і сумках. Це покращення допомагає зберегти естетичні та функціональні якості дисплея телефону протягом тривалого часу.

Очікується, що виробники середньобюджетних Android телефонів будуть впроваджувати Gorilla Glass 7i, щоб запропонувати користувачам більш міцний і надійний пристрій. Це інтеграція допоможе середньобюджетним телефонам виділитися на конкурентному ринку, забезпечуючи висококласні характеристики міцності без преміальної ціни. Такі бренди, як Samsung, вже включають передові версії Gorilla Glass, такі як Victus+, у свої середньобюджетні моделі, що підкреслює тенденцію до кращого захисту екрану у всіх цінових категоріях.

Gorilla Glass 1

Запущене у 2007 році, оригінальне Gorilla Glass стало значним проривом у технології мобільних екранів. Воно було розроблено, щоб бути тонким, але міцним, забезпечуючи захисний шар, який був одночасно стійким до пошкоджень і легким. Ця версія була орієнтована на базовий захист від подряпин і швидко була прийнята великими виробниками смартфонів, такими як Apple для свого iPhone.

Gorilla Glass 2

Представлене у 2012 році, Gorilla Glass 2 запропонувало той же рівень міцності, що і оригінал, але було на 20% тонше. Це зменшення товщини дозволило створювати легші пристрої та покращило чутливість до дотиків без компромісів у міцності. Ця версія продовжила покращувати стійкість до подряпин і підтримувала чіткість, необхідну для дисплеїв високої чіткості.

Gorilla Glass 3

У 2013 році Corning представила Gorilla Glass 3, яке включало в себе Native Damage Resistance (NDR). NDR значно покращило стійкість до подряпин і зменшило видимість подряпин, роблячи скло більш стійким до глибоких пошкоджень. Ця версія була втричі більш стійкою до пошкоджень порівняно зі своїм попередником.

Gorilla Glass 4

Випущене у 2014 році, Gorilla Glass 4 зосередилося на покращенні стійкості до падінь. Воно було розроблено для витримування падінь з більших висот, зменшуючи шанси на розбиття екрану. За даними Corning, Gorilla Glass 4 було до двох разів більше ймовірно витримати падіння порівняно з конкурентними скляними конструкціями.

Gorilla Glass 5

Gorilla Glass 5, запущене у 2016 році, продовжило покращення попередніх версій, ще більше покращуючи стійкість до падінь. Воно могло витримати падіння з висоти до 1.6 метрів на жорсткі поверхні, що являло собою значне покращення для користувачів, схильних до випадкових падінь з висоти рук.

Gorilla Glass 6

Представлене у 2018 році, Gorilla Glass 6 подвоїло стійкість до падінь порівняно з Gorilla Glass 5. Воно було розроблене для витримування численних падінь з ще більших висот, роблячи його ідеальним для сучасних смартфонів, які використовуються інтенсивно протягом дня. Ця версія також зберегла покращення стійкості до подряпин від попередніх ітерацій.

Gorilla Glass Victus

У 2020 році Corning випустила Gorilla Glass Victus, яке стало значним кроком уперед у стійкості як до падінь, так і до подряпин. Victus було розроблене, щоб витримувати падіння з висоти до 2 метрів і забезпечувало вдвічі більшу стійкість до подряпин порівняно з Gorilla Glass 6. Ця версія стала проривом для як висококласних, так і середньобюджетних пристроїв, пропонуючи преміальний захист у широкому діапазоні продуктів.

Gorilla Glass Victus+

Покращена версія Victus, Victus+ пропонувала незначні покращення в стійкості до падінь та подряпин, продовжуючи тенденцію поступових удосконалень. Її прийняли різні флагманські моделі, що ще більше закріпило її позиції на ринку.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися