Четвер, 18 Квітня, 2024

З’явилася можливість отримати пошук Google зразка 1998 року

На початку своєї історії в 1990-х Google був компанією «добра» і його пошук дійсно шукав, а не продавав рекламу чи нав’язував супутні сервіси. Сьогодні ж перше, що бачить користувач після введення пошукового запиту – реклама, багато реклами. Якщо це набридло, можна встановити розширення для браузера, яке повертає пошук Google в 1998 рік.

Аддон Simple Search доступний для браузерів Chrome та Firefox. Його створило онлайн-видання The Markup, щоб показати наскільки часто Google сьогодні направляє користувачів на інші свої сервіси.

Влітку журналісти The Markup Адріана Джефріс та Леон Йін показали, що продукти Google займають значну частину в результатах пошукової видачі. Вони проаналізували 15 тисяч популярних пошукових запитів. Виявилося, що Google віддає 41% першої сторінки та 63% першого екрану на смартфонах під те, що в Google називають прямими відповідями. Це інформація, яку Google скопіював з інших ресурсів. У понад половині випадків Google віддавав своїм продуктам 75% пошукової видачі.

Після інсталяції з’являється невелике вікно над результатами пошуку. В ньому є лише посилання на сайти і нічого зайвого – так само як це було у початковий період роботи пошукового гіганта. Однак розробники також залишили можливість перемикання на сучасний Google.

Плагін Simple Search також працює з Bing.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися