Понеділок, 15 Квітня, 2024

8 додатків, які підвищать ефективність домашніх тренувань

Після різдвяних і новорічних свят стартує щорічний марафон «Схудни до літа». Щоб привести себе у форму, можна записатися в зал або почати бігати (якщо не холодно), але багато людей воліють займатися вдома самостійно. А досягти в домашніх умовах тих же результатів, що і під час занять з тренером, допоможуть викладені нижче додатки. Завантажуйте і спалюйте калорії швидше!

7-хвилинне тренування

Якщо у вас немає вільного часу на повноцінні щоденні заняття, завантажте 7-хвилинне тренування і тримайте своє тіло в тонусі. Додаток містить кілька варіацій тренувань для людей з різним ступенем підготовки і детальні інструкції з виконання вправ.

[appbox googleplay id=se.perigee.android.seven&hl=ru]

[appbox appstore id650276551?mt=8]

Training Diary

Фіксація процесу – важливий елемент для підвищення ефективності тренувань і отримання кращих результатів. Training Diary є зручним інструментом для запису точного часу і дати тренувань. Крім того, додаток містить базу з необхідних вправ і допоможе скласти план заняття в кілька простих етапів.

[appbox googleplay id=com.nulltree.skyapps.healthdiary]

[appbox appstore id691176774?mt=8]

Ідеальне тіло

Насправді вести здоровий спосіб життя складніше, ніж здається. Недостатньо просто відмовитися від шкідливої їжі, потрібно правильно вибудувати програму фізичних вправ. Повну інформацію щодо цих аспектів надасть додаток «Ідеальне тіло». Він охоплює різні програми домашніх тренувань для чоловіків і жінок, під різні типи м’язів і для різних цілей. Варто зазначити, що працює додаток навіть без підключення до мережі.

[appbox appstore id570662287?mt=8&ign-mpt=uo%3D4]

Teemo

Ідеальний додаток, щоб пристосувати до здорового способу життя дитину чи підлітка. Teemo пропонує виконувати фізичні вправи у формі гри. Наприклад, користувач може отримати завдання «Підкорити Еверест», для якого потрібно піднятися сходами на стільки-то сходинок. Для роботи необхідно залогінитися через Фейсбук, на жаль, інші варіанти для авторизації поки відсутні.

[appbox appstore id522460937?mt=8]

Віджиматор

Віджимання є найбільш універсальною вправою для верхньої частини тіла. Виконуючи їх, людина задіює різні групи м’язів, крім того, віджимання підвищують витривалість. Але це тільки за умови, що робляться вони правильно. Стежити за їхнім виконанням допоможе Віджиматор. Тепер досить покласти ваш смартфон під груди, вибрати той чи інший тип віджимання, і при правильному виконанні Віджиматор подасть звуковий сигнал.

[appbox googleplay id=com.hippoapp.pushup&hl=ru]

[appbox appstore id458620165?mt=8]

Nike Training Club

Додаток для дівчат, який допоможе поліпшити фігуру і фізичну форму. Програми домашніх тренувань складаються залежно від мети (схуднути, підтягти м’язи тощо). Тренування містить кілька докладно розписаних вправ, проілюстрованих фото і відеороликами.

[appbox googleplay id=com.nike.ntc&hl=ru]

[appbox appstore id589649124?mt=8]

30 days

30 days складе місячну програму для виконання тієї чи іншої вправи з поступовим зростанням навантаження. Наприклад, якщо ви вирішили присідати щоранку, досить у перший день зробити максимальну кількість присідань і забити цю цифру в 30 days. Додаток складе графік з присідань на місяць наперед з точною кількістю повторень на кожен день.

[appbox googleplay id=com.owentech.thirtydays&hl=ru]

[appbox appstore id795130207?mt=8&ign-mpt=uo%3D4]

Sworkit Lite

Додаток пропонує комплекси домашніх тренувань під різні цілі (розтяжка, силові, кардіо тощо). Просто вкажіть тип заняття і час, який можете приділити на заняття, і Sworkit Lite виведе на екран відео з вправами. У програму вбудована функція збереження результатів і щоденні нагадування про тренування.

[appbox googleplay id=sworkitapp.sworkit.com]

[appbox appstore id527219710]

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися