Мобільні додатки для пошуку акцій і знижок

Сучасний споживач не уявляє купівлі без різного роду акцій, програм лояльності, бонусів і, звичайно ж, знижок. Це завжди вагомий привід спробувати щось новеньке або ж отримати більше за менші гроші.

Зазвичай стежити за знижками й акціями доводиться в інтернеті чи за допомогою рекламних буклетів, які не завжди кидають у поштову скриньку.

Великі торговельні мережі, як-от Watsons чи АТБ, створюють власні мобільні додатки для інформування споживачів, проте засмічувати пам’ять пристрою купою програм зі схожими функціональними можливостями – не найкращий вихід.

Скористайтесь мобільними додатками з нашої добірки, щоб завжди бути в курсі найкращих пропозицій супермаркетів та інтернет-магазинів.

Скидки в супермаркетах Украины

skidki01

Платформа: Android

Простий і функціональний додаток дає змогу ознайомитися з акційними пропозиціями як всеукраїнських, так і локальних мереж супермаркетів. Просто виберіть зі списку мережу, що вас цікавить, і додаток відобразить її актуальний буклет з переліком знижок та акційних пропозицій. Інформація подана у вигляді графічних файлів, тож можливості для пошуку відсутні.

Акции в Украине – Лови скидки!

skidki03

Платформа: Android, iOS

Пропозиції на будь-який смак – приблизно таким міг бути девіз цього додатка. У ньому міститься майже вся інформація про знижки: акції ресторанів, кафе, салонів краси, торговельних мереж, інтернет-магазинів тощо. В окремому розділі зібрані пропозиції від сервісів групових купівель та знижок.

Інформація непогано структурована, проте шукати щось конкретне досить складно. Можливості пошуку і формування списку улюблених компаній, на жаль, відсутні, з ними користуватися додатком було б набагато швидше і зручніше.

Можна легко переглянути в один дотик подробиці щодо вибраної акції на офіційному сайті компанії або поділитися інформацією з друзями за допомогою месенджерів чи соціальних мереж.

Vskidke – скидки в магазинах Украины

skidki04

Платформа: Android, iOS

На відміну від вищезгаданих, цей додаток май найширші функціональні можливості. Список міст, у яких доступна інформація про акції та інші пропозиції, досить довгий і охоплює як великі міста, так і районні центри.

Усі дані згруповані за категоріями, наприклад «їжа», «краса», «навчання», «послуги». Також присутній пошук за ключовими словами та можливість формування списку улюблених пропозицій.

Окрім стислої інформації щодо умов вибраної акції відображається також фрагмент мапи Google із зазначенням адреси (чи адрес, якщо, наприклад компанія має декілька магазинів), де діє акція. Також можна просто переглянути мапу, на якій будуть позначені всі актуальні акційні пропозиції.

Єдиний недолік додатка – версія для Android часом демонструє нестабільну роботу а також повільно працює на застарілих слабких пристроях.

Lemberg – Львів у телефоні

skidki02

Платформа: iOS

Додаток ексклюзивно для гостей міста Лева, які з тих чи інших міркувань не користуються Foursquare. Lemberg являю собою досить амбітну спробу поєднати можливості путівника, каталогу компаній та інформеру в одному додатку. На головному екрані пропонується вибрати один з чотирьох великих розділів, які є актуальними для туристів. Бічне меню містить інформацію про знижки, акції, галереї з фотографіями закладів, соціальні та сервісні функції.

Дані розкладені за категоріями з можливістю перегляду у вигляді списку або позначок на мапі. Поки що компаній відносно небагато, краще за інших представлені СТО, стоматологічні кабінети та салони краси. Хочеться сподіватись, що з часом інформаційна база проекту лише зростатиме.

Цікаво, що в самому додатку є функціональні можливості для роботи з власною бонусною програмою, але схоже на те, що вони перебувають у зародковому стані. Також деякі можливості видаються не зовсім зрозумілими чи не працюють зовсім. Так, наприклад, складається враження, що пошук у додатку не працює взагалі.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Чому так мало? В маркеті є більше програм. І про знижки на аліекспрес варто було написати

    • Порадьте щось конкретне, завжди можна зробити ще один матеріал. Так є і інші програми, але вони чомусть показують інформацію станом на січень 2015 року, що наводить на думку, що сервіс під який вони розроблялись, припинив існування

Comments are closed.