Як встановити різні шпалери на кожний екран Android

Інтерфейс Android використовує одне фонове зображення та розтягує його на кілька робочих столів. Для абстрактного малюнка це не велика проблема, але фотографія якихось предметів чи істот, скоріше за все, виявиться розділеною на кілька екранів. Це можна виправити, якщо призначити кожному робочому столу окремі шпалери.

111

Щоб встановити окреме зображення на кожен екран Android, потрібно скористатися відповідною утилітою. Одна з таких називається Multipicture Live Wallpaper. Вона не вимагає багато місця на диску – її APK-файл має розмір у 287 кілобайтів. Утиліта розділяє екрани Andoroid і дозволяє встановити на кожному власні шпалери. При цьому «живі шпалери» використовувати не вийде – підтримуються лише статичні фотографії.

Після інсталяції програма запитає, з якого джерела їй брати шпалери, – вкажіть «живі шпалери» та вкажіть Multipicture Live Wallpaper. Відкриється меню програми, в якому перейдіть у розділ Common Settings та виберіть Picture Source. Клацніть на Picture Folder, щоб програма використовувала картинки з певної папки. Виберіть каталог, у якому знаходяться фонові зображення.

222

Після цього на кожному робочому екрані розміститься окрема картинка. Програма вибере її випадково з доступних, але якщо ви хочете робити це власноруч, тоді в меню натисніть Add individual settings, вкажіть номер екрана, а потім у розділі Picture Source можете також встановити окрему папку чи одне зображення.

Додатково утиліта пропонує різні опції обрізання фотографій, ефектів переходу між робочими столами та автоматичну зміну зображень. Вона також дозволяє встановити персональну картинку для екрана блокування.

333

Завантажуйте Multipicture Live Wallpaper з її сторінки в Google Play.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Майже всі фірмові інтерфейси (лаунчери) мають вбудованітінструменти для цього. Можна було це зазначити

    • Тут ключове слово “майже”. Я, наприклад, раніше користувався смартфонами htc і там цього не було. Зараз користуюсь meizu і теж намає.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я