П’ятниця, 14 Червня, 2024

Найкращі ігри для Android в 2022 році

Магазин Google Play пропонує тисячі ігор усіх жанрів, і можна легко розгубитися серед такого розмаїття.Тому нижче ви знайдете добірку найкращих в 2022 році мобільних ігор для смартфонів та планшетів Android.

Швидкий перехід до категорії:

Екшн-ігри

Apex Legends Mobile

Оскільки майже всі інші принесли або переносять свій AAA-шутер на мобільний телефон, було лише питанням часу, коли Electronics Arts створить мобільну версію Apex Legends. Це ґрунтовний ремейк для мобільних пристроїв, що означає відсутність перехресної гри між консоллю та комп’ютерною грою. Однак ви можете грати з друзями на iOS, тож є певна крос-сумісність.

Але що особливо божевільно, так це те, що гра неймовірно близька до прототипа. Але оскільки ця мобільна версія є окремою, ви можете очікувати унікальних подій і персонажів для мобільних пристроїв, яких основна гра не побачить. Найкраще те, що гра чесно монетизована, тому ви не можете платити за переваги, лише за косметику.

[appbox googleplay com.ea.gp.apexlegendsmobilefps]

Пригоди Альто

Play Store рясніє автораннерами та нескінченними раннерами, і, безперечно, є кілька хороших, але Alto’s Adventure — одна з найкращих. Звичайно, продовження доступне, але оригінал – це те, де досконалість.

Це неймовірно проста ідея: сноуборд якомога далі, досягаючи цілей. Досягнувши мети, ви заробляєте валюту, яку можна використовувати для відкриття нових райдерів. І деякі з цих райдерів пропонують кращу керованість і швидкість, а це означає, що чим більше ви розблокуєте, тим більше валюти заробите, доки не завершите гру.

Графіка чудова, елементи керування точні, а цикл гри викликає звикання. Найкраще те, що ви можете заплатити за видалення набридливої реклами, що є найкращим способом гри.

[appbox googleplay com.noodlecake.altosadventure]

Slime Labs 2

Neutronized — надійний мобільний розробник, який уже деякий час випускає якісні ігри для Android, зокрема Lost Yetti та Little Fin. Однак нашим улюбленим випуском студії був Slime Labs, чудовий платформер на основі фізики. Оскільки нам сподобався перший, тепер, коли доступне продовження, тепер це наш головний платформер-головоломка на Android.

Ви можете грати безкоштовно, оскільки гра підтримується рекламою, і якщо ви віддаєте перевагу преміум-досвіду, ви можете видалити цю рекламу за 2 долари.

[appbox googleplay com.neutronized.slimelabs2]

Серед нас

Якщо ви знайомі з настільною грою Werewolf або Mafia, ви можете бути знайомі з геймплеєм Among Us про соціальну взаємодію. Хоча гра не привернула особливої уваги після випуску, вона набула популярності, коли деякі стримери почали отримувати перегляди під час її відтворення. Як ви можете собі уявити, переглядати ігри з соціальними відрахуваннями цікаво, тож Among Us набув шаленої популярності.

Отже, якщо ви хочете зіграти в багатошарову гру, де обов’язковими умовами є співпраця та удари в спину, гру, яка майже завжди призводить до драми серед учасників, ви, ймовірно, отримаєте задоволення від Among Us. Гра досить монетизована, хоча і безкоштовна, тож спробувати не завадить.

[appbox googleplay com.innersloth.spacemafia]

Call of Duty: Mobile

Якою була б підбірка кращих ігор для Android без одного з популярних безкоштовних шутерів у списку? Оскільки Fortnite більше не доступний у Play Store, Call of Duty є очевидним вибором на заміну.

Звичайно, PUBG все ще розвивається, але не можна заперечувати, що Call of Duty: Mobile є крутою дитиною в групі. Це новіше, і, ну, це Call of Duty. Класичні карти включені для тих, хто відчуває ностальгію, а також режим Battle Royale, який відображає геймплей будь-якої іншої Battle Royale.

Монетизація жадібна, але в першу чергу косметична, хоча обман є проблемою. Тим не менше, Call of Duty: Mobile добре справляється зі своєю роботою, переносячи основні характеристики популярного шутера з консолей на мобільні пристрої, хоча присутні всі знайомі проблеми, які мучать більшість мобільних ігор F2P.

[appbox googleplay com.activision.callofduty.shooter]

Castlevania: SotN

Термін Metroidvania був створений для опису Castlevania: Symphony of the Night. Це класична гра для PS1 від Konami, пряме продовження Rondo of Blood, і вона досі вважається однією з найкращих ігор Castlevania, коли-небудь створених.

У 2020 році Konami несподівано випустила цю гру на мобільні пристрої, і порт виявився фантастичним. Він не тільки чудово працює, але й підтримує контролери, що означає, що ви можете грати в цю гру так само, як на PS1, з тактильними та чутливими елементами керування, які необхідні для перемоги в цій складній грі.

Звичайно, сенсорні елементи керування працюють, але пройти гру з ними важко, тому підтримка контролерів є такою важливою. Безсумнівно, це чудовий порт для фантастичної гри, і ціна цілком відповідна.

[appbox googleplay jp.konami.epjCastlevania2]

Dead Cells

Коли справа доходить до метроіваній у стилі рогаликів, Dead Cells — це назва, яку часто використовують тому, що це назва, яка визначає жанр. Завдяки включеній підтримці контролера, елементи керування точні, і навіть сенсорне керування достатньо добре, щоб допомогти вам пройти кілька перших етапів. Все ж це складна гра, і смерть є постійною, але ви повільно прогресуватимете, відкриваючи нову зброю під час пробіжок.

Що приємно, так це те, що гра підтримує високу частоту кадрів, і ця частота кадрів є стабільною, що забезпечує плавну роботу. Є навіть деякі додаткові DLC, доступні, коли ви нарешті пройдете первинну кампанію, а це означає, що тут є купа вмісту, якого для більшості гравців вистачить на 30 годин або більше.

[appbox googleplay com.playdigious.deadcells.mobile]

Pokemon UNITE

Для завзятих гравців MOBA є League of Legends: Wild Rift, але якщо ви хочете лише зануритися в жанр або просто хочете чогось простішого, Pokemon UNITE — одна з небагатьох доступних MOBA. Звичайно, гра присвячена темі покемонів, і вона явно розроблена, щоб зацікавити дітей, але навіть якщо ви вважаєте такі речі трохи дитячими, з Pokemon UNITE можна весело провести час.

Ви можете легко грати безкоштовно, і хоча технічно гра є оплатою за виграш завдяки предметам з магазину, які пропонують перевагу, це навряд чи має значення, якщо ви хочете грати невимушено.

[appbox googleplay jp.pokemon.pokemonunite]

Пригодницькі ігри

Genshin Impact

Genshin Impact — це пригодницька гра, яка може сподобатися не всім завдяки дизайну в стилі gacha. Але не можна заперечувати, що miHoYo Limited експоненціально підняла планку, коли справа доходить до досконалості та контенту безкоштовних мобільних ігор.

Графіка в цій пригодницькій грі, схожій на Zelda, чудова. Є ще дуже мало мобільних ігор, які можна порівняти через рік. Текст також кращий, ніж очікувалося, а персонажі гри детальні та цікаві. Тим не менш, монетизація жадібна, і вас будуть бомбардувати всілякими розпродажами та іншими дратівливими сповіщеннями в грі. Також бракує кінцевого контенту, і ви зіткнетеся з великою кількістю фальшивих стін на шляху, що навмисно сповільнює ваш прогрес.

Любіть це чи ненавидите, що, зрештою, зводиться до того, наскільки ви готові миритися з грайндовим геймплеєм, який погано монетизується. Тим не менш, Genshin — це чудова гра, яка ідеально підходить для стрес-тестування нового обладнання. А якщо ви граєте невимушено, ви можете отримати задоволення, особливо тому, що є підтримка перехресного збереження на всіх підтримуваних платформах.

[appbox googleplay com.miHoYo.GenshinImpact]

Pokemon GO

Коли Pokemon GO вперше вийшов в продаж влітку 2016 року, це було справжнім феноменом. Ви не могли пройти містом, не наштовхнувшись на групи, які полювали на покемонів.

Багато людей грають, щоб збирати покемонів, і хоча монетизація жадібна, здається, що база гравців не заперечує. На сьогоднішній день Pokemon GO є найвідомішою грою доповненої реальності, навіть якщо Niantic випускає нові фірмові AR-ігри.

Хоча багато відгуків скаржаться на затримку, дітям і дорослим вона все ще подобається. Геймплей важко назвати найкращим, але він унікальний і захоплюючий, що, здається, є виграшною стратегією для Niantic.

[appbox googleplay com.nianticlabs.pokemongo]

Аркада

Streets of Rage 4

Серія бійки Streets of Rage бере початок у 90-х роках у Sega Genesis. Streets of Rage 4 — це щось на зразок відродження серії, випущеної майже через 30 років після третьої гри. І це феноменально, включаючи порт Android. У вас є вибір нових і класичних персонажів із винятковим мистецтвом і музикою, які створюють один із найкращих скандалістів за останні роки.

Порт Android є фантастичним, і він пропонує всі функції, які ви очікуєте від гри якості консолі/ПК, такі як підтримка контролера, оптимізована продуктивність, яка може легко підтримувати 60 FPS, і DLC після випуску з режимом виживання. Однак DLC має додаткову вартість у розмірі 8 доларів США (за DLC Mr. X’s Nightmare коштує 3 долари). Отже, якщо вам ще належить зіграти в цю фантастичну гру Beat ’em Up, тепер у вас є шанс грати на Android із підтримкою контролера.

[appbox googleplay com.playdigious.sor4]

Minecraft

Minecraft не потребує представлення. Контент відкритого світу воксельної пісочниці Mojang повинен бути знайомий більшості. Ви можете будувати, як Лего, у режимі вільної гри або переходити в режим виживання, щоб провести дні. Контент для кількох гравців є важливою частиною гри, і хоча магазин наповнений різноманітним контентом для покупки, принаймні основний цикл гри залишається незмінним.

Контролери підтримуються з коробки, а елементи керування на сенсорному екрані можна обслуговувати. Навколо, це надійний порт чудової гри, яка пропонує сотні годин ігрового процесу. За запитану ціну ви не помилитесь.

[appbox googleplay com.mojang.minecraftpe]

Карткові ігри

Dicey Dungeons

Террі Кавана, мабуть, найвідоміший за Super Hexagon і VVVVVV, але його дивна карткова гра Dicey Dungeons також є сильним претендентом завдяки приємному геймплею з колекційними картками у стилі роуґ, який часто порівнюють із Slay the Spire, оскільки це сольний досвід, створений для розваги.

Замість того, щоб спустошувати гаманці, як у багатьох змагальних карткових іграх, ви отримуєте повну гру за 5 доларів, а розробник включив новий DLC гри як частину цієї комісії.

[appbox googleplay com.terrycavanaghgames.diceydungeons]

Slay the Spire

Фанати карткових ігор люблять Slay the Spire. Ви бачите це ім’я кожного разу, коли люди запитують поради щодо ігор для Android, і для цього є вагома причина.

На відміну від багатьох карткових ігор для мобільних пристроїв, це одиночний досвід, і гра схожа на roguelike, де ви збираєте колоду, щоб вирушити у свою пригоду і побачити, як далеко ви можете зайти. Це гра, у якій багато хто витратив сотні годин. Якщо вам цікаво створювати теорії, вона практично нескінченна.

Отже, якщо вам набридло витрачати час і гроші на безглузді карткові ігри з оплатою за виграш, можливо, настав час спробувати Slay the Spire.

[appbox googleplay com.humble.SlayTheSpire]

GWENT: Rogue Mage

Здавалося б, CD Projekt RED наткнувся на бізнес карткових ігор із запуском The Witcher 3, і все завдяки своїй міні-грі Gwent. Побачивши, що стільки шанувальників отримали задоволення від гри, CD створив окрему назву для змагальної гри. Але, як кажуть, гонитва за мета не для всіх, і CD створив Thronebreaker: The Witcher Tales, окрему сольну гру, засновану на Гвенті.

Gwent: Rogue Mage — це ще новіший випуск, який пропонує знайомий геймплей Гвента для соло гри, і це преміум-реліз для завантаження за 10 доларів. Так, доступна додаткова покупка в додатку, але вона відкриває кілька нарядів і карток для онлайн-версії Gwent.

Отже, незважаючи на заплутаний безлад, який CD Projekt RED зробив із Gwent та його численними іграми, Gwent: Rogue Mage — це гра, з якою варто познайомитися, якщо ви віддаєте перевагу іграм на майстерність, а не тим, що вимагають постійної оплати.

[appbox googleplay com.cdprojekt.origins]

Головоломки

Angry Birds

Angry Birds повертається. Цього разу як оригінальна гра під псевдонімом Rovio Classics, і це преміальний випуск. Тут є все, що ви пам’ятаєте, включно з класичною грою в рогатку, але тепер із новою графікою, яка підходить для сучасних пристроїв, завдяки оновленій системі Unity.

У вас є понад 390 рівнів для дослідження, розподілених у восьми епізодах Angry Birds, і досягти трьох зірок у кожному з них буде непростим завданням.

Що чудово, так це те, що немає покупок у програмі чи реклами, яка б зіпсувала враження, оскільки це преміум-версія, доступна за низькою ціною в 1 долар США. Тому, якщо вам сподобалася класика, обов’язково подивіться новий рімейк.

[appbox googleplay com.rovio.abclassic22]

Baba Is You

Якщо ви шукаєте щось складне, що змусить вас задуматися – вам ще належить зіграти в Baba Is You. Це надзвичайно популярна інді-гра на ПК та консолях, її перенесли на Android із сенсорним керуванням.

Це гра-головоломка, але вона вимагає нестандартного мислення, де слова відіграють важливу роль, оскільки торкання слів на екрані призводить до появи нових функцій для вашого персонажа, які потім можна застосувати на сцені для вирішення його загадка.

Це ніби хтось взяв гру Sokoban і перетворив її на щось абсолютно нове. Baba Is You — одна з найкращих ігор-головоломок на Android.

[appbox googleplay org.hempuli.baba]

Bridge Constructor Portal

Headup пропонує кілька ігор будування мосту Bridge Constructor для Android, але Bridge Constructor Portal безсумнівно є найпопулярнішою з цієї групи. Все завдяки стильній темі Portal.

Так, вам все одно доведеться будувати мости, але в цьому випуску вам також доведеться враховувати кілька механізмів, щоб успішно будувати. Це не тільки чудове поєднання двох дуже різних жанрів, але й надзвичайно весело. Це безперечно найкраща гра Bridge Constructor у Play Store.

[appbox googleplay com.headupgames.bridgeconstructorportal]

Monument Valley

Monument Valley — одна з тих ігор, з якими знайомі багато людей. Це чудова гра, яка була в моді, коли була запущена ще в 2014 році, одноосібно змінивши ландшафт мобільних ігор.

До виходу Monument Valley досконалі мобільні ігри ще не були масовими. Звісно, було кілька, але Monument Valley підняв мобільну платформу на новий рівень, коли люди побачили, що чудове сенсорне керування, якісний ігровий дизайн і вражаюча графіка можливі в одному мобільному пакеті.

До цього дня ця екологічна головоломка досить легко монетизована, пропонуючи лише покупку в додатку за додатковий вміст. Багатьох розробників ігор надихнуло те, що представила Monument Valley, і, незважаючи на те, що є багато імітаторів, оригінал усе ще найкращий.

[appbox googleplay com.ustwo.monumentvalley]

Гонки

Data Wing

Безкоштовна гра — це не той термін, який подобається більшості людей. Більшість мобільних ігор є F2P і наповнені жахливою монетизацією. У найкоротшому розумінні цього терміну Data Wing — це справді безкоштовна гра, оскільки вона повністю безкоштовна, без реклами та покупок у програмі. Більше того, гра – це справжнє задоволення, де ви будете мчати навколо мінімальних (але складних) карт під мелодії якогось мрійливого чіллвейву.

Ця безкоштовна гонка чудово виглядає та звучить, чудово грає та абсолютно безкоштовна, а це означає, що її не можна пропустити.

[appbox googleplay com.DanVogt.DATAWING]

GRID Autosport

Безсумнівно, GRID Autosport — одна з найкращих гоночних ігор на Android. Це чудова гоночна гра на ПК та консолях, а завдяки Feral Interactive вона доступна на мобільних пристроях.

Порт чудовий. Гра підтримує фізичні контролери, а сенсорне керування працює добре. Крім того, тут є маса контенту, головна історія якого має тривати для більшості гравців 33 + години.

Єдине, чого не вистачає, — це онлайн-гри, хоча вона тестується. Існує безкоштовна версія, де ви можете тестувати три курси в грі, і якщо вам сподобається, можете відразу придбати цю преміум-версію або придбати режими, які вам подобаються в безкоштовній версії, по частинах.

Якщо ви шукаєте гонки десь між аркадними гонками та більш хардкорними симуляторами, це гоночна гра для вас.

[appbox googleplay com.feralinteractive.gridas]

Rush Rally Origins

У Brownmonster Limited було кілька хітів із гоночною серією Rush Rally, і останній випуск у серії є одним із найкращих.

Rush Rally Origins — це гоночна програма зверху вниз, схожа на Reckless Racing 3 (ще одна чудова гонщка зверху вниз), і вона пропонує сенсорне керування, а також підтримку контролера.

Усе починається складно, але під час гонки ви отримуватимете покращення, які допоможуть, і тоді ви зможете брати участь у дедалі складніших гонках. Гра підтримує 60 кадрів/с, що чудово, якщо у вас є пристрій високого класу.

Rush Rally Origins є одним із найкращих гоночників на платформі, і це, безумовно, одна із найкращих гонок в стилі зверху вниз – нішевий жанр, який стає все важче та важче знайти.

[appbox googleplay brownmonster.app.game.rushrallyremastered]

RPG

Chrono Trigger

Це класична JRPG, яку багато хто вважає однією з найкращих за всі часи завдяки її фантастичній історії, доступному покроковому геймплею та неймовірному піксельному вигляду.

Незважаючи на те, що Square Enix, як відомо, дозволяє своїм мобільним пропозиціям залишатися в несправному стані, протягом останніх кількох років компанія внесла деякі значні оновлення в гру, як-от підтримка повноекранного режиму та сумісність геймпада.

Все це створює один із кращих портів Square для мобільних пристроїв, пропонуючи всі функції, які ви очікуєте, щоб поєднуватися з фантастичним ігровим процесом. Якщо ви ще грали в цю класику, зараз чудовий час, щоб заскочити на Android.

[appbox googleplay com.square_enix.android_googleplay.chrono]

Sky: Children of the Light

Thatgamecompany, мабуть, найвідоміша за такими іграми, як Journey, Flower і Flow, усі назви, які пропонують розслаблені теми та звичайний геймплей. Студія скористалася шансом створити безкоштовну гру для мобільних пристроїв, і хоча ця гра містить покупки, вони призначені лише для косметики, що дозволяє кожному вільно насолоджуватися грою.

Sky: Children of the Light схожий на Journey, де ви будете перетинати 3D-ландшафти, намагаючись зібрати воєдино історію гри, збираючи предмети, корисні для просування.

Унікальність цього випуску полягає в тому, що він онлайн, і ви можете легко грати з іншими, досліджуючи фантастичні світи. Подібно до Genshin Impact, Sky: Children of the Light підняла планку як досконала гра F2P для мобільних пристроїв. Sky: Children of the Light виявилася чудовою дослідницькою грою, тож не пропустіть.

[appbox googleplay com.tgc.sky.android]

Зоряні війни: Лицарі Старої Республіки

Star Wars: KOTOR — це класична рольова гра від BioWare, а цей порт Star Wars: Knights of the Old Republic для мобільних пристроїв надійшов від Aspyr Media.

Ця рольова гра є не тільки однією з найкращих ігор Star Wars, але й непоганою RPG, навіть якщо не звертати увагу на тему.

Графіка досить застаріла, але історія така ж хороша, як і раніше, і елементи керування також ідеальні, особливо з огляду на підтримку контролерів. Існує 30-годинна кампанія, і якщо ви прагнете Крім того, Aspyr також випустив продовження, яке ви можете знайти тут.

[appbox googleplay com.aspyr.swkotor]

Долина Стардью

ConcernedApe зробив неможливе та самостійно створив кращу версію Harvest Moon/Story of Seasons, і результати говорять самі за себе. Stardew Valley — це явище, законодавець моди, і не без причини. Це один із найкращих симуляторів фермерства та життя. Включено сотні годин ігрового процесу, написання на першокласному рівні та чудова підтримка. Крім того, ви можете легко змінити розмір інтерфейсу користувача, щоб він відповідав будь-якому екрану, на якому ви граєте, і є підтримка контролера.

Звичайно, мультиплеєрний контент все ще відсутній, але крім цієї однієї проблеми, порт для Android є фантастичним. Безсумнівно, Stardew Valley є очевидним вибором, якщо ви шукаєте доброзичливого симулятора фермерства.

[appbox googleplay com.chucklefish.stardewvalley]

Titan Quest: Legendary Edition

Не плутайте Titan Quest: Legendary Edition зі старішим Titan Quest, оскільки це версія, яка містить усі DLC в одному пакеті. Це повна гра за єдиною ціною.

Якщо ви не знайомі з цією назвою – це класична RPG-екшн, яка все ще приносить задоволення. Це найближче, що ми маємо до гри Diablo, дія якої відбувається в стародавніх світах Греції, Єгипту, Вавилона та Китаю.

Включена підтримка контролера, а також сенсорного керування достатньо, щоб провести гру, яка повинна тривати у більшості гравців близько 50+ годин, щоб пройти основну кампанію, а оскільки всі DLC включені, ця гра може легко розтягнутися понад 100 годин.

[appbox googleplay com.hg.titanquestedition]

Симулятори

Papers, Please

Papers, Please від Лукаса Поупа пропонує поєднання жанрів як імітаційну гру-головоломку «вкажи й клацни», але у ролі імміграційного інспектора, який працює на комуністичну державу.

Ви самі вирішуєте, чи готові ви співпрацювати з державою, чи більше зацікавлені в тому, щоб набити власні кишені, що робить гру неймовірно задумливою. Не дарма це інді-сенсація. Не пропустіть!

[appbox googleplay com.llc3909.papersplease]

Disgaea 1 Complete

Якщо ви любитель покрокових стратегічних RPG, Final Fantasy Tactics, X-Com, то ви, мабуть, чули про Disgaea. Це серія від Nippon Ichi Software, яка пропонує історію, схожу на аніме.

Сказати, що це одна з наймоторніших ігор, коли-небудь створених, — це нічого не сказати, але це хороший гринд, який не монетизується агресивно. Зрештою, у ній є підтримка контролера преміум-версії, перероблений користувальницький інтерфейс для гри на сенсорному екрані та підвищення швидкості битв, яке чудово поєднується з системою автоматичного бою.

[appbox googleplay jp.nippon1.disgaearefine]

Mini Metro

Mini Metro описується як гра-симулятор, оскільки ця гра стосується вказівок, куди прямують поїзди метро. Але є також аспект головоломки у з’ясуванні правильних маршрутів. Мінімальний дизайн вражає, і завдяки цьому гра чудово працює майже на будь-якому пристрої. У неї чудово грати як на планшетах, так і на телефонах.

Якщо ви хочете витрачати свій час на рішення проблем, як запускати поїзди з обмеженими ресурсами, немає кращого варіанту, ніж Mini Metro. Ця гра приголомшлива на вигляд, і грати в неї дуже приємно, завдяки тому, що вона прийнятно складна.

[appbox googleplay nz.co.codepoint.minimetro]

This War of Mine

Існує багато ігор про виживання, але мало хто може зрівнятися з This War of Mine завдяки темній, але деталізованій графіці, не кажучи вже про тривожну історію, зосереджену навколо громадянської війни.

Ваше завдання — вирушити у світ на пошуки припасів і тих, хто вижив, щоб побудувати свій табір. Ремесло, торгівля та лікування тих, хто вижив, вимагатиме балансу, інакше все може піти шкереберть, і саме тут можна знайти задоволення, забезпечуючи потреби свого табору, не вбиваючи випадково всіх.

Майте на увазі, що це емоційна гра з темами для дорослих, тому вона може підійти не всім, оскільки може бути трохи депресивною. Тим не менш, деталізація світу та надійний геймплей виживання створюють незабутні враження, які легко варті запитуваної ціни.

[appbox googleplay com.elevenbitstudios.twommobile]

Спортивні ігри

Rocket League Sideswipe

Psyonix зробив неймовірне. Він створив версію Rocket League із боковим прокручуванням, у яку грають на 2D-площині.

Гра все ще не монетизована, вона безкоштовна в прямому сенсі, з управлінням як на сенсорному екрані, а також підтримкою фізичного контролера. Контролери рекомендуються, якщо ви хочете отримати рейтинг, але для звичайної гри сенсорне керування працює ідеально.

Кожен, хто є шанувальником основної гри, повинен перевірити молодшого брата на мобільному пристрої. Він пропонує багато знайомих ігрових режимів, як-от 3 на 3, і пошук матчів швидкий, тож вам ніколи не доведеться чекати матчу.

Хоча сумнівно, що Rocket League Sideswipe залишиться вільним від покупок та інших неприємностей, наразі монетизація повністю відсутня.

[appbox googleplay com.Psyonix.RL2D]

Велика гірська пригода

Раніше зимові спортивні ігри були в моді на консолях, і хоча цей жанр не такий популярний, як колись, компанія Toppluva AB створила неймовірну зимову спортивну гру для мобільних пристроїв, випустивши Grand Mountain Adventure.

Перш за все, графіка повністю відповідає жанру, зі снігом, який виглядає абсолютно фантастично. Катання на лижах і сноубордах справді приваблює. Доведеться звикнути до камери, оскільки вона знаходиться перед ігровим персонажем.

Є сім гір відкритого світу для дослідження та сотні випробувань, у яких можна взяти участь, що робить гру, яка легко триватиме понад 20 годин. Гру можна спробувати безкоштовно, і якщо вам подобається те, що ви бачите, ви можете розблокувати решту контенту за допомогою покупок у програмі.

[appbox googleplay com.toppluva.grandmountain]

OK Golf

OK Golf — це низькополігональна гра в гольф, яка пропонує приємну графіку, спокійну музику та приємний ігровий процес, який підходить майже для будь-якого телефону чи планшета. Управління просте завдяки механіці, схожій на рогатку, і оскільки тут немає палиць, якими вам доводиться возитися, удар по м’ячу займає центральне місце. Тож так, це трохи простіше, ніж симуляція гри в гольф, але саме тому гра така доступна; майже будь-хто може взяти грати.

Це преміум-версія, яка продається за 3 долари, що означає відсутність покупок у програмі чи реклами. Те, що ви бачите, те й отримуєте, і те, що ви отримуєте, — це маленька весела гра в гольф, яка чудово підходить як для коротких, так і для тривалих сеансів.

[appbox googleplay com.okidokico.okgolf]

Стратегії

Into the Breach

Що стосується стратегічних ігор, особливо покрокових стратегічних ігор, таких як X-Com і Final Fantasy Tactics, Into the Breach досягла шаленого успіху, незважаючи на свою інді-основу. Звичайно, це не гра AAA, оскільки піксельна графіка досить проста, але саме цією простотою гра сяє. Немає жиру, щоб зрізати; ви просто отримуєте хорошу гру, яка є водночас складною та веселою.

Однак є одне застереження. Це мобільна гра від Netflix, оскільки вона опублікувала назву на своїй платформі Netflix Games. Отже, незважаючи на те, що Into the Breach представлено в Play Store, вам знадобиться активний обліковий запис Netflix, щоб грати. Знову ж таки, якщо ви платите за підписку Netflix, ви отримуєте доступ до однієї з найкращих стратегічних ігор на платформі. Не пропустіть!

[appbox googleplay com.netflix.NGP.IntoTheBreach]

Bad North: Jotunn Edition

Стратегічні ігри можуть бути надзвичайно популярними на Android, але буває важко знайти вишукані та помірно монетизовані ігри. На щастя, Bad North було перенесено на Android із комп’ютерів і консолей, завдяки чому її преміальна стратегія в реальному часі стала доступною для мобільних пристроїв. І сенсорне керування чудове.

Це також roguelike, тому просування відбувається повільно, коли ви покращуєте свої війська. На щастя, рівні генеруються процедурно, тому речі не застарівають, оскільки кожен етап повністю відрізняється від попереднього.

Bad North — одна з найкращих стратегічних ігор у реальному часі на Android.

[appbox googleplay com.PlausibleConcept.BadNorthFull]

Цивілізація VI

Ігри Civilization вважаються одними з найкращих стратегій 4X, і було досить несподіванкою побачити Civilization VI, що з’явився на Android, але це, безперечно, було бажано.

Це вся гра (є демонстрація на 60 ходів, і якщо вам подобається те, що ви бачите, ви можете розблокувати повну через покупку в програмі), і ви навіть можете придбати всі DLC, знайдені на консолях і ПК, хоча радимо дочекатися розпродажу, оскільки розширення можуть бути дорогими.

І все-таки базова гра чудова, хоча ви повинні пам’ятати, що потужний пристрій однозначно рекомендується, оскільки чим глибше ви занурюєтесь у гру, тим більше пам’яті знадобиться. Є деякі помилки, про які слід пам’ятати. Але навіть тоді можливість грати в повну версію Civilization VI на планшетах просто занадто хороша, щоб відмовлятися від неї.

[appbox googleplay com.aspyr.civvi]

League of Legends: Wild Rift

Якщо ви прагнете потрапити в серйозну MOBA, у щось дуже конкурентне, то League of Legends: Wild Rift — це те, що ви шукали.

На відміну від Pokemon GO, League of Legends: Wild Rift — це невелика версія комп’ютерної гри, яка пропонує ігровий процес 5 на 5 і не має жодних аспектів плати за перемогу. Магазин з покупками лише для косметики.

Гра працює та управляється чудово, а оскільки це гра з живим сервісом, постійно з’являються нові чемпіони. Це одна з найкращих MOBA на Android, і це одна з найкращих справедливих MOBA, що приблизно настільки добре, наскільки це можливо для цього жанру.

[appbox googleplay com.riotgames.league.wildrift]

За матеріалами: Android Police

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися