Плануєш пити? Завантаж: 7 алкогольних додатків

Новорічні та різдвяні свята не проходять без веселощів, застіль і, звичайно ж, алкоголю. Ваш смартфон може підказати вам, що, як і коли пити, щоб після чергових посиденьок не довелося бігти в аптеку. Отже, найкращі програми для любителів випити.

Vivino

Постійно плутаєте, до чого підходить біле вино, а до чого червоне? Ця програма підкаже страви, які підходять до напою і не тільки. Завдяки функції сканування етикетки на ваш смартфон миттєво виведеться вся інформація, разом із сортом, ціною та відгуками користувачів про вино. А функція «побажання» дозволить зберегти улюблений напій.

Vivino - сканер вина
Vivino - сканер вина
Developer: Vivino
Price: Free

Мій коктейльний бар

Сотні рецептів найкращих коктейльних напоїв світу у вас під рукою. Тепер у два свайпи можна дізнатися назву і кількість інгредієнтів популярних і не дуже коктейлів, а крім того – знайти рецепти на основі наявних складових і запланувати їхню купівлю. Редагування рецептів і описів додається.

Мой Коктейль Бар
Мой Коктейль Бар

Аналог для iOS – Cocktail Flow. У цьому додатку також пропонують пошук за інгредієнтами і базу із 600 рецептів, розсортованих за категоріями. Особливість – «тематичні» коктейлі, наприклад, до Нового року.

‎Cocktail Flow
‎Cocktail Flow
Developer: Cocktai Flow
Price: Free+

Алкометр

Щоб перевірити рівень алкоголю в крові, не обов’язково чекати поліцейських з трубочками. Завантажте цей додаток, вкажіть, коли, скільки і що саме ви пили, і «Алкометр» покаже, наскільки ви п’яні і коли чекати протвереження. Дані оновлюються в режимі реального часу. Для коректних розрахунків програма потребує інформації про вашу стать, зріст і вагу.

Алкометр
Алкометр
Price: Free

Алкотестер LITE

А щоб убезпечити себе від «несподіванок» на дорозі, підійде додаток для iOS, який підкаже, скільки і чого можна вжити, якщо сьогодні вам ще сідати за кермо. Програма містить інформацію про допустимі ліміти алкоголю в крові в різних країнах, підтримує функцію мультиакаунту, і її можна підключити до Apple Health.

BJCP Стилі пива

Відкривши меню в хорошому пивбарі, новачки губляться у величезній кількості сортів і різновидів пива. Виправити це допоможе додаток BJCP Стилі пива, який містить докладну інформацію про різні сорти цього напою за класифікацією Beer Judge Certification Program. Не розумієте, чим відрізняється лагер від елю? Завантажуйте і дізнавайтесь.

BJCP Стили пива
BJCP Стили пива

Закуски до пива в домашніх умовах

Власне, вже із самої назви можна зрозуміти, для чого цей додаток. Пиво – напій, який вимагає відповідної закуски, і вміння швидко її приготувати знадобиться на будь-якій вечірці. Тепер, тапнувши на іконці програми, ви відразу ж отримаєте декілька десятків рецептів різних закусок – від простих смажених грінок до нарізки з в’яленої свинини. Усі страви проілюстровані. Список «побажань» і сортування за інгредієнтами додається.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я