Неділя, 14 Липня, 2024

І про погоду: найкращі додатки для Android

На сьогоднішній день в Україні споживачі при купівлі смартфона здебільшого віддають перевагу недорогим пристроям від китайських виробників. Такі моделі, як правило, оснащено «стоковою» версією ОС Android та мінімальним набором необхідних програм. Установлення всіх необхідних додатків та налаштування покладено на самого користувача.

Зазвичай до списку найпоширеніших мобільних додатків входять віджети та програми, які інформують про погодні умови та метеорологічну ситуацію. Щоб довго не плутати серед безлічі додатків у Google Play, пропонуємо скористатися нашою добіркою найкращих метеододатків.

AccuWeather

pogoda_soft_android07

Чимало відомих виробників електроніки і смартфонів зокрема встановлюють на свої пристрої саме погодні додатки від AccuWeather. За роки свого існування сервіс заслужив репутацію надійного джерела метеорологічних даних. Додаток AccuWeather інформує про погодні умови у вибраних місцях. Перехід між режимами перегляду відбувається простим гортанням екрана. Додаток відображає як поточну інформацію, так і погодинний прогноз на день, а також  прогноз на найближчі два тижні. AccuWeather здатен додатково інформувати про несприятливі погодні умови.

pogoda_soft_android06

Працювати з додатком комфортно, але є і невеличкі недоліки. Наприклад, замало варіантів одиниць вимірювання, швидкість вітру подається в км/год, хоча багато хто звик до метрів за секунду. Існує платна версія додатка (приблизно 73 грн) без реклами.

Завантажити з Google Play

Meteoprog. Одягайся за погодою

pogoda_soft_android01Назва говорить сама за себе: окрім тестових та графічних даних про погодні умови додаток за допомогою аватарок хлопця чи дівчини показує, що краще вдягнути, відповідно до погоди за вікном. Додаток інформує про основні метеорологічні показники: температуру, опади, тиск, напрямок та силу вітру. Відображається погодний стан на сьогодні, прогноз на завтра і на найближчий тиждень.

pogoda_soft_android00

Деталізовану інформацію щодо температури та опадів подано у вигляді стилізованого аналогового годинника. Додаток підтримує український інтерфейс, у наявності віджет погоди, який відображає актуальні дані про погоду на сьогодні та прогноз на наступні кілька днів.

Завантажити з Google Play

Погода XL: Україна

pogoda_soft_android02

Додаток надає як повну інформацію про метеорологічні умови на поточний момент, так і детальний прогноз на наступні 10 днів. Користувач може вибрати різні способи відображення даних: на вибір пропонується кілька віджетів погоди та інформаційні рядки в зоні повідомлень. Що цікаво, окремим рядком відображається установа, яка надала метеодані.

pogoda_soft_android03

Додаток інформує про такі показники, як точка роси, фази місяця, максимальна видимість. Пересічному користувачеві вони навряд чи будуть потрібні, а от туристам, рибалкам чи мисливцям можуть знадобитися.

Додаток серед іншого має й український інтерфейс, окрім базового безплатного варіанта також існує версія PRO, що не містить реклами.

Завантажити з Google Play

Gismeteo lite

pogoda_soft_android04

«Полегшена» версія мобільного додатка відомого сервісу стисло, але досить інформативно відображає дані про стан погоди на найближчі кілька годин або діб. Існує можливість оновлення даних вручну та автоматичне визначення поточного місцезнаходження. Також користувач може додати до списку інші населені пункти та переключатися між ними простим гортанням екрана.

pogoda_soft_android05

Додаток характеризується досить стабільною роботою та помірним споживанням ресурсу батареї. Також пропонується два компактних віджети на вибір користувача.

Завантажити з Google Play

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися