Вівторок, 21 Травня, 2024

Кращі блокувальники реклами для Android

Реклами в інтернеті стало настільки багато, що вона ховає за собою контент, заради якого заходиш на сайт. Про деякі сайти навіть уже з’являються жарти, наприклад, про YouTube – на ньому вже не реклама між відео, а відео між рекламою. А Facebook вбудовує на 60-секундне відео 30 секунд реклами. Врятуватися від засилля реклами можна блокувальником реклами. Ось добірка кращих таких додатків для Android.

Найшвидший спосіб заблокувати рекламу на пристрої Android – змінити постачальника DNS. Перейдіть до налаштувань системи, а потім до Мережі та інтернету. Звідси перейдіть до приватного DNS, де вкажіть dns.adguard.com і збережіть зміни. Це заблокує будь-яку рекламу на ваших веб-сайтах і в додатках. Однак це загальносистемне блокування реклами, отже не вийде дозволяти рекламу на сайтах, яким ви би хотіли віддячити за контент.

NextDNS

Використання NextDNS для блокування реклами на пристрої Android передбачає введення спеціального імені хосту у вищезгадані налаштування Android. Однак можна вибрати, які програми та веб-сайти зможуть показувати рекламу.

Зручно, що завантажувати якийсь додаток не потрібно – конфігурація відбувається на сайті NextDNS. Все, що вам потрібно для реєстрації на їхньому сайті – це адреса електронної пошти та пароль. Крім того, можете додати більше функцій безпеки, щоб уникнути кібератак та інших онлайн-загроз.

Сервіс дозволяє перемикатися між різними списками блокування. Наприклад, можна заблокувати виробникові вашого телефону відстежувати вас. Це можна зробити для гаджетів Huawei, Xiaomi або Samsung.

NextDNS починає стягувати комісію, як тільки користувач досягає 300 000 запитів DNS на місяць.

AdGuard

AdGuard — чудова програма для блокування реклами для Android. Додає багато захисних функцій, але споживає багато енергії. AdGuard є єдиним блокувальником реклами, який прибирає порожні місця, де була розміщена заблокована реклама. В результаті веб-сайти виглядають чистішими та не бають білих плям.

RethinkDNS

RethinkDNS чудово справляється з блокуванням реклами у браузері та програмах. Крім того, не потрібно платити абонентську плату. Покупок у програмі також немає.

Ще RethinkDNS має файрвол для обмеження доступу в інтернет програмам.

Blokada Slim

Blokada Slim має привабливий інтерфейс. Крім того, цей блокувальник може похвалитися набором списків блокування на вибір. Ще він має широкий спектр хостів DNS, до яких можна приєднатися. Окрім цього, він поставляється з вбудованим VPN, що дозволить заходити на сайти, які недоступні звичайним чином.

За матеріалами: XiaomiUI

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися