Радикальна зміна способу життя та третя інтернет-революція: чого чекати від 5G

Згідно з прогнозом IDC, більше 40% користувачів в 2020 році будуть використовувати вдома більше одного 5G-пристрою

Настання ери 5G не буде простим черговим поліпшенням технологічних можливостей. Зв’язок п’ятого покоління стане причиною радикальних змін у житті та роботі людей. Аналітики IDC вважають, що 5G спричинить третю інтернет-революцію.

За прогнозами IDC в 2020 році виробники відвантажать близько 100 мільйонів пристроїв з підтримкою 5G. До цього переліку входять смартфони 5G, планшети, ноутбуки, гарнітури доповненої та віртуальної реальності та інші продукти. В 2023 році щорічні поставки 5G-пристроїв перевищать 400 мільйонів одиниць.

idc-smartphone-market-1.png

Швидкість поширення пристроїв 5G буде більшою, ніж у попередніх технологій. Наприклад, наступного року користувачі придбають 190 млн смартфонів з підтримкою п’ятого покоління зв’язку. Ця цифра складе 14% від усіх поставок смартфонів 2020 року. Це на порядок більше, ніж було в перший рік 4G. Тоді у 2010-му році смартфони з підтримкою 4G склали лише 1,3% всіх поставок смартфонів.

Згідно з прогнозом IDC, більше 40% користувачів в 2020 році будуть використовувати вдома більше одного 5G-пристрою. Понад 30% дітей у віці від 1 до 14 років матимуть гаджет з підтримкою п’ятого покоління зв’язку вже наступного року.

Швидке поширення 5G та висока швидкість передачі даних через цю технологію призведе до зміни третьої інтернет-революції. У IDC називають її концепцією V2E (Voice to Everything) або ерою голосового інтернету.

Також очікується революція в автомобільній індустрії. У 2020 році більше 80% виробників легкових автомобілів планують співпрацювати з країнами технологічними компаніями для розробки нових автомобільних систем. Вони запропонують поліпшені можливості для обчислення зберігання даних тощо.

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я