Tinder, Facebook і ще 5 додатків, які швидко садять смартфон

Далеко не всі додатки належно оптимізовані для смартфона або із самого початку розробляються для потужних флагманських моделей. Такі програми активно використовують служби пристрою і так само активно скорочують час автономної роботи. Якщо ви помітили, що ваш телефон швидко сідає, можливо, проблема в одному з цих додатків.

Facebook і месенджер

Мобільний клієнт Facebook і фірмовий месенджер є одними з найбільш ненажерливих мобільних додатків. Вас ніколи не бентежило, що ці додатки вимагають величезної кількості дозволів для доступу до служб смартфона? Вони їх активно використовують, що і вбиває акумулятор.

Вирішити проблему можна, замінивши повноцінний клієнт на Facebook Lite і Messenger Lite, вони використовують менше даних і ресурсів батареї, хоча натомість доведеться відмовитися від кількох функцій.

Стандартні програми Samsung

Напевно, для власників Андроїдів не секрет, що найбільше «вбудованих» додатків і служб отримують пристрої Samsung. Деякі ними користуються, але багато хто навіть не здогадується про їхнє існування, а тим часом Samsung Link (AllShare), Beaming Service і WatchON у фоновому режимі з’їдають заряд акумулятора.

Якщо ви належите до тих, хто вперше почув ці назви, то краще просто видалити додатки, хоча для цього потрібні рут-права. Продовжити життя батареї без руту можна, вимкнувши перераховані програми через налаштування.

YouTube, Netflix та інші стримінгові сервіси

«Апетит» цих додатків викликаний їхнім функціоналом – їм постійно потрібен доступ в інтернет через Wi-Fi або мобільні дані, а крім того, при перегляді фільму безперервно працює екран, а це вимагає чимало енергії.

Проблема в тому, що знизити споживання стримінгових сервісів практично неможливо. Максимум, що може зробити користувач, – замінити Bluetooth-навушники на дротові або зменшити яскравість екрана. По можливості завантажуйте фільми, поки пристрій заряджається, і дивіться потім офлайн.

CleanMaster і LionMobi Power Battery

Про шкоду «прискорювачів» для смартфона говорять давно. Мало того, що вони гальмують роботу деяких потрібних сервісів і майже не подовжують час автономної роботи, вони можуть ще й скорочувати його. Avast і AVG в зазначає серед активних споживачів заряду додаток Power Battery від LionMobi і популярний Clean Master.

Вирішити проблему просто – не встановлюйте «чудо-бустери», які займають пам’ять, але не дають обіцяного результату.

Snapchat

Snapchat є однією з найбільш популярних соціальних платформ і має дуже ненажерливий мобільний клієнт. Він використовує у фоновому режимі велику кількість служб, зокрема, визначення місця розташування, які швидко витягають з батареї заряд.

Знизити енергоспоживання в режимі Travel Mode. Його активація в налаштуваннях програми не дозволяє Snapchat автоматично довантажувати зображення і відео у стрічку.

Tinder

Додаток Tinder постійно шукає людей поблизу, через що відстежує місце розташування і регулярно оновлює дані. Геолокація – одна з найбільш вимогливих до батареї функцій, і її постійне використання швидко садить телефон.

Заощадити батарею допоможе відключення фонової роботи, а також деактивація повідомлень при запущеному додатку. По можливості краще заходити в Tinder через десктопний браузер, а не мобільний пристрій.

Microsoft Outlook

Несподівано, але Microsoft Outlook виявився в списку енергоспоживальних додатків Avast на 10-му місці. Поштовий клієнт від Microsoft зручний, і багато хто до цього часу не може знайти йому гідну заміну, але якщо ваш телефон «вмирає» занадто швидко, варто пошукати ще раз.

Відключати повідомлення в поштовому клієнті безглуздо (навіщо тоді він потрібен), тому єдине рішення – знайти менш «ненажерливий» аналог.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я