Неділя, 14 Квітня, 2024

Топ-5 відеосервісів для 3G

3G дозволяє не тільки комфортно слухати музику на мобільних пристроях, але й переглядати відео з інтернету. І якщо про YouTube знають всі, інші сервіси, де це можна робити, не такі відомі. Ми вам про них розповімо.


Vimeo

Це другий за популярністю у світі відеохостинг і найближчий конкурент YouTube. Він не розміщує рекламу в роликах, має велику кількість відео, різноманітні цікаві канали та гарний розподіл роликів за категоріями. Лояльно він ставиться і до оголеної натури. Якщо на YouTube це табу, то тут головна вимога – відсутність «полунички». Тож тут можна знайти чудові з естетичної точки зору відео (йога, мистецтво тощо), яким на YouTube дорога закрита. Переглядати відео можна у вікні браузера, а можна скористатись додатком для трьох популярних мобільних платформ.

Dailymotion

Ще один популярний відеохостинг з великою кількістю глядачів та суттєвою відеотекою. Він доволі схожий на Vimeo: тут є сортування відео за категоріями, багато цікавих добірок і каналів, приємний та зручний інтерфейс. Деякі країни блокують сервіс через наявність піратського контенту. Проте якщо він і є, то в невеликій кількості. Зрештою, фільми-екранки чи DVD-ріпи ви тут не знайдете. Як би там не було, в Україні сервіс працює нормально. Ви можете скористатися одним з трьох його додатків залежно від типу мобільної ОС.

Twitch

Стримінг відеоігор за декілька років з ніші геймерської індустрії перетворився на повноцінне явище. За тим, як грають інші люди, дивляться сотні тисяч користувачів сервісу. А коли проводяться великі чемпіонати з популярних кіберспортивних дисциплін, аудиторія Twitch перевищує мільйон. Сервіс має окремі канали для ігор на консолях PS4 та XboX, різноманітні тематичні канали, а також розділ із записаними відео. Тобто це не тільки стримінговий сервіс, а й ігровий відеохостинг. Як і належить популярному сервісу, окрім веб-версії Twitch – три додатки під різні мобільні операційні системи.

YouTube Gaming

Те, як швидко Twitch набрав величезну аудиторію, помітили також у Google. І вирішили заснувати власний стримінговий сервіс на базі YouTube, так його і назвавши – YouTube Gaming. Сервіс поки що не такий популярний, як конкурент, проте має суттєву перевагу. Окрім онлайн-трансляцій тут є велика кількість навколоігрових роликів. Також є зручна система підписок, рейтинг авторів та гарний інтерфейс. Для власників мобільних пристроїв, окрім можливості перегляду відео за допомогою додатків (працює на Android та iOS), є ще одна цікава функція. Це стримінг мобільних ігор. Тобто, ви можете грати на сматфоні та одночасно вести трансляцію на сервіс. Ваше обличчя при бажанні буде в такому випадку знімати фронтальна камера пристрою.

Ustream

А на цьому сервісі потокове відео не має визначеної тематики. Тут є і концерти, і лекції, і спорт, і надзвичайні події. В Україні він себе зарекомендував під час Революції гідності, коли події на Майдані Незалежності та навколо транслювали десятки стримерів зі своїх мобільних пристроїв. Сервіс також має елементи соціальної мережі – тут можна підписуватися на канали, спілкуватися з іншими глядачами та вести власний акаунт.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися