Вівторок, 18 Червня, 2024

У вас Samsung Galaxy? 7 хороших модулів для його кастомізації з Good Lock

Samsung надає користувачам своїх Samsung Galaxy можливість додатково їх налаштувати. Ці опції кастомізації відсутні у стандартному інтерфейсі смартфона і щоб їх отримати потрібно встановити додаток Good Lock. Для нього існує велика колекція модулів, з якими можна зробити свій смартфон ще зручнішим та функціональнішим. Ось добірка деяких хороших модулів для Good Lock.

Good Lock — це безкоштовна програма від Samsung і призначена лише для деяких смартфонів Samsung Galaxy. Тому ви не знайдете Good Lock в магазині Google Play – програма доступна в магазині Samsung Galaxy Store. Додаток дає доступ до ряду модулів, які дозволяють детальніше модифікувати інтерфейс та функціональність смартфону.

Як завантажити Samsung Good Lock

Good Lock недоступний у магазині Google Play; натомість його потрібно отримати з магазину Samsung Galaxy Store, який попередньо встановлено на всіх пристроях Samsung. Запустіть програму Galaxy Store, знайдіть Good Lock і встановіть її звідти. Або скористайтеся посиланням: https://galaxystore.samsung.com/detail/com.samsung.android.goodlock. Також додаток Good Lock можна встановити за допомогою файлу APK.

Як використовувати Samsung Good Lock

Після того як ви завантажите та відкриєте Good Lock, програма покаже вам список доступних для завантаження модулів. Це окремі програми, такі як Home Up, LockStar, MultiStar тощо. Кожен модуль націлений на певну частину програмного забезпечення смартфона та містить налаштування для її модифікації.

Модулі також завантажуються з магазину Galaxy Store.

Встановіть модулі, які ви вважаєте корисними, надайте їм необхідні дозволи, якщо з’явиться запит, і надайте їм доступ до функцій. Наразі Good Lock має більше півтора десятка модулів, але цифра може змінитися в майбутньому, оскільки додаток оновлюється для підтримки нових версій прошивки Samsung One UI.

Корисні модулі у Samsung Good Lock

Camera Assistant

Camera Assistant — це модуль Good Lock, який потрібно встановити на телефон, якщо ви робите багато фотографій. Він дозволяє налаштувати деякі параметри вбудованої в телефон програми Камера, які інакше недоступні, і підвищити її ефективність, активувавши або змінюючи певні функції.

Наприклад, за допомогою цього модуля ви можете усунути затримку затвора на своєму пристрої, щоб робити фотографії швидше. Або ви можете налаштувати затвор на пріоритет фокусування, щоб отримати більш стабільні знімки.

Крім іншого, модуль Camera Assistant також пропонує функцію автоматичного перемикання об’єктивів. Якщо її ввімкнути, програма Camera автоматично вибере найкращий об’єктив для зйомки на основі умов навколишнього середовища, тож ви зможете більше зосередитися на тому, що знімаєте, а не на управлінні налаштуваннями камери.

QuickStar

QuickStar дозволяє налаштовувати різні аспекти панелі швидких налаштувань телефону. Ви також можете використовувати його, щоб приховати системні значки в рядку стану, якщо вам деякі непотрібні. Наприклад, ви можете вимкнути значок акумулятора, якщо ви ввімкнули відображення відсотку заряду акумулятора цифрами.

Так само ви можете налаштувати зовнішній вигляд годинника та налаштувати деякі атрибути дати та часу. Деякі параметри, які пропонує QuickStar у цьому відношенні, включають функції: показати дату, показати секунди та надають можливість змінити положення годинника.

Нарешті, модуль надає низку тем, які можна використовувати для зміни зовнішнього вигляду панелі швидких налаштувань. А для тих, хто бажає більш персоналізованого вигляду, є можливість створити власну тему відповідно до ваших уподобань.

LockStar

LockStar виводить налаштування екрана блокування на телефонах Samsung на новий рівень. Цей модуль не тільки допоможе вам прикрасити екран блокування, але й дозволить зробити його більш функціональним.

Почнемо з того, що модуль дозволяє налаштувати піктограму замка, замінивши її на нову з іншим кольором. Потім ви можете персоналізувати годинник і перемістити його в бажану область на екрані. І майже таким же чином ви змінюєте візуальний вигляд області сповіщень і переміщуєте її разом із музичним віджетом в інше положення.

Крім того, за допомогою LockStar ви можете змінювати ярлики програм у нижній частині екрана. Якщо вам не подобаються стандартні ярлики телефону та камери, ви можете замінити їх на щось більш корисне. Або ви можете створити нову вкладку швидкого доступу (до шести програм), щоб запускати програми безпосередньо з екрана блокування телефону.

NavStar

NavStar дозволяє налаштувати навігаційну систему на телефонах Samsung. Цей модуль дозволяє робити це як для управління на основі кнопок, так і для управління на основі жестів. Як тільки ви ввімкнете модуль для будь-якого методу, ви отримаєте доступ до всіх параметрів налаштування.

Якщо ви віддаєте перевагу навігації за допомогою кнопок, NavStar пропонує вам багато піктограм, які можна використовувати як кнопки навігації. Або ви можете створити спеціальну панель навігації з піктограмами з ще більшого набору. Модуль також дає змогу додати додаткову кнопку на панелі навігації та керувати декількома аспектами піктограм, як-от колір або прозорість.

Тим часом ті, хто любить навігацію жестами, також отримають деякі параметри налаштування. Наприклад, ви можете змінити вигляд маркера жестів, збільшити або зменшити область жестів назад уздовж лівого та правого країв екрана або ввімкнути жести назад у повноекранному режимі, як в іграх, що може бути досить корисно.

Routines+

Routines+ — це автоматизація Samsung Bixby Routines на стероїдах. Модуль додає розширені функції до Bixby Routines, щоб допомогти вам створювати більш потужні послідовності дій.

Для початку ви отримаєте кілька шаблонів, які можна налаштувати для досягнення ваших цілей. Потім вони зберігаються на вашому пристрої, і ви можете отримати доступ до них у налаштуваннях телефону.

Наприклад, можна створити швидкий доступ на основі розташування та клавіші зі стрілками керування за допомогою S Pen. Це два ледь не найкорисніші шаблони, доступні у Routines+. Але є ще кілька параметрів, як-от «Запустити сенсорний макрос» і «Відбиток пальця на веб-сайт» , якими ви також можете скористатися.

Окрім створення процедур, ви можете надати до них спільний доступ або експортувати їх, щоб перемістити їх на новий пристрій або зробити резервну копію перед тим, як змінювати їх. Подібним чином Routines+ також дозволяє імпортувати процедури.

RegiStar

RegiStar — це потужний модуль Good Lock, який може робити багато речей. З його допомогою ви можете отримати функцію віртуальної кнопки при торканні задньої панелі на своєму телефоні, щоб легко виконувати дії, які найчастіше потрібні.

Таким же чином, модуль також дозволяє розширити функціональність бічної кнопки телефону. Щоб зробити це можливим, він пропонує нову дію «натисніть і утримуйте» для бічної кнопки, якій ви можете призначити будь-яку дію, включаючи відкриття програми.

Окрім додавання нових функцій, RegiStar має кілька інших корисних функцій. Історія змін налаштувань є однією із них, і вона дозволяє переглядати всі ваші попередні зміни налаштувань системи. Крім того, є можливість налаштувати домашню сторінку налаштувань і впорядкувати порядок меню та параметри груп, що дає змогу видалити непотрібні елементи з меню налаштувань.

MultiStar

MultiStar — це модуль Good Lock, призначений для того, щоб допомогти вам налаштувати багатозадачність на вашому пристрої Galaxy. За допомогою цього модуля ви можете змінювати поведінку функцій багатовіконності та Samsung DeX, щоб максимально використовувати їх.

Наприклад, якщо ви часто використовуєте програми в режимі розділеного екрана, ви можете ввімкнути ярлик швидкого запуску, який дозволить вам натиснути й утримувати клавішу « Останні», щоб відкрити програму в режимі розділеного екрана. Або ви можете зменшити простір на екрані, щоб звільнити місце для більшого вмісту на екрані, коли у вас відкрито дві програми в режимі розділеного екрана.

Так само ви можете налаштувати поведінку DeX. MultiStar пропонує для цього купу опцій, наприклад можливість примусово встановити високу роздільну здатність для зовнішнього дисплея, відображати більше п’яти програм на підключеному дисплеї, автоматично відкривати останню програму під час запуску або виходу з DeX тощо. Крім того, ви можете налаштувати час затримки для панелі завдань і панелі заголовка.

За матеріалами: Makeuseof

3 КОМЕНТАРІ

  1. Перед публікацією подібних розповідей, перевіряйте хоча б інформацію, так як цей додаток не доступний в нашій країні.
    Як вже надоїли подібні фейкові публіквції!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися