Як навчити правильній поведінці на дорозі

Планшет може бути корисним для дітей не тільки тоді, коли вони не можуть заснути. Він може навчити малюків корисним речам, наприклад, познайомити з азами дорожнього руху. Таку ціль поставила Студія Дмитра Бабича, чиї розробники створили інтерактивну книгу під назвою «Правила дорожнього руху для дітей». Її можна безплатно завантажити як додаток з магазину iTunes.

Програма розрахована на дітей віком від 6-8 років, тож годі тут шукати нудні параграфи, списки і пункти. Книга в яскравій формі описує типові ситуації – на який колір світлофора переходити дорогу, для чого потрібні регулювальники, які бувають види транспорту, як обходити тролейбуси та трамваї тощо.

Усього в додатку є дев’ять подібних ситуацій. Їх можна відкривати як почергово, користуючись відповідними значками при перегляді конкретного слайду, так і через зміст книги.

Самі ж слайди не статичні. Героїня оповідання (маленька дівчинка з іграшковим ведмедиком) розповідає, як поводитися в тих чи інших обставинах. Також вони мають текстовий супровід.

Щоб дитині не було нудно, елементи на екрані інтерактивні. Наприклад, якщо клікнути по машинах, вони заведуться і блиматимуть фарами, а сам екран можна трохи прокручувати по горизонталі.

Книга розрахована як на самостійне читання, так і на перегляд з батьками. Як заявив сам Дмитро Бабич, ця книга – скромний внесок у розвиток суспільства, який зробить перебування дітей на вулиці більш безпечним.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я