Вівторок, 25 Червня, 2024

iPhone показує «Виявлено рідину в роз’ємі Lightning» – що робити

Не можете зарядити iPhone через сповіщення «Виявлено рідину»? Коли це сповіщення присутнє на екрані, смартфон унеможливлює заряджання. Іноді причина дійсно в тому, що в роз’ємі волога, а іноді потрібно спробувати інші рішення.

1. Висушіть Lightning Connector

Навіть якщо ви зараз тримаєте в руках сухий iPhone, безпечніше спочатку припустити, що сповіщення «Виявлено рідину» є точним. Майте на увазі, що хоча iPhone є водостійкими, порт Lightning не захищений від потрапляння вологи.

Тому, якщо ви нещодавно впустили свій iPhone у воду або купалися з ним, велика ймовірність, що вода потрапила в зарядний порт. Рішення цієї проблеми полягає в тому, щоб висушити зарядний порт на вашому пристрої.

У майбутньому, якщо ви все-таки захочете взяти свій iPhone з собою в басейн або на водні види спорту, ви можете придбати водонепроникний чохол для iPhone, який повністю закриватиме ваш пристрій.

З іншого боку, якщо ви впевнені, що ваш iPhone не був поблизу води протягом останніх кількох тижнів, сповіщення про виявлену рідину може бути просто збоєм. У такому разі спробуйте інші рішення.

2. Усуньте несправність кабелю Lightning

Наступним кроком буде вийняти та знову вставити кабель Lightning у зарядний порт, оскільки аксесуар міг бути розпізнаний неправильно.

Якщо це не спрацює, ви також можете спробувати інший кабель Lightning. Якщо сповіщення з’являється лише тоді, коли ви використовуєте певний кабель, ви знатимете, що проблема пов’язана з кабелем, а не з вашим iPhone.

3. Очистіть порт Lightning вашого iPhone

Якщо сміття застрягло в порті Lightning вашого iPhone, це також може спричинити проблеми із заряджанням. Ви можете скористатися зубочисткою, щоб обережно очистити зарядний порт вашого iPhone і перевірити, чи це усуне повідомлення «Виявлено рідину».

Під час чищення iPhone не слід розпилювати чистячі засоби безпосередньо на пристрій або використовувати стиснене повітря.

4. Перезавантажте iPhone

Наступним рішенням є програмне скидання iPhone. Процедура також відома як примусовий перезапуск. Перезапуск є ефективним рішенням майже для всіх незначних технічних проблем будь-якого пристрою, тому, безумовно, варто спробувати позбутися сповіщення «Виявлено рідину» таким чином.

Чи варто використовувати примусове аварійне заряджання присповіщенні про виявлену рідину?

Під час сповіщення «Виявлено рідину» айфон може надати можливість екстреного заряджання, але чи безпечно це робити?

Якщо ви знаєте, що ваш iPhone все ще мокрий, не намагайтеся заряджати його за допомогою дротового зарядного пристрою, оскільки це може пошкодити ваш пристрій.

Якщо вам конче потрібно зарядити свій пристрій, безпечнішим варіантом є зарядка iPhone бездротовим способом, але не забудьте висушити задню частину iPhone перед цим.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися