Як записувати телефонні дзвінки на телефоні Samsung Galaxy

у деяких регіонах, наприклад в Індії, програма One UI Phone записує дзвінки без згоди одержувача. У деяких європейських країнах і штатах США закон вимагає, щоб усі сторони дали згоду на запис, тому телефон сповіщає всіх про те, що ведеться запис.

Samsung є одним із небагатьох виробників, який надає функцію запису дзвінків. Запис дзвінків надзвичайно корисна опція, яка дозволяє точно пригадати зміст розмови. Для запису відеодзвінків можна використовувати програму для запису екрана.

Samsung блокує функцію запису розмов в регіонах, де це заборонено законом. Отже, якщо опції запису виклику на вашому телефоні Galaxy немає – це не баг в телефоні. Крім того, у деяких регіонах, наприклад в Індії, програма One UI Phone записує дзвінки без згоди одержувача. У деяких європейських країнах і штатах США закон вимагає, щоб усі сторони дали згоду на запис, тому телефон сповіщає всіх про те, що ведеться запис.

Як записати дзвінок на телефоні Samsung Galaxy

Функція запису виклику з’являється лише під час активного виклику. Виконайте наведені нижче кроки, щоб записати дзвінок:

 • Відкрийте програму Телефон і зателефонуйте.
 • Коли ви перебуваєте в активній розмові, торкніться меню з трьома крапками вгорі.
 • Виберіть Записати виклик. Червона крапка вказує на стан і час активного запису розмови.
 • Завершіть виклик, або відкрийте те саме меню вгорі, щоб зупинити запис розмови.

Коли ви записуєте дзвінок, біля імені (або номера) контакту в меню «Останні» програми «Телефон» з’являється маленький значок мікрофона.

Система зберігає запис у внутрішній пам’яті та надсилає сповіщення про це. Подивіться сповіщення про записаний дзвінок та торкніться його, щоб прослухати запис.

Як автоматично записувати дзвінки на телефонах Samsung Galaxy

Ви можете автоматично записувати всі вхідні та вихідні дзвінки на своєму телефоні. Samsung пропонує опцію автоматичного запису дзвінків від вибраних контактів або незбережених номерів.

 • Запустіть програму «Телефон» і перейдіть до меню «Клавіатура».
 • Торкніться меню з трьома крапками вгорі та відкрийте «Налаштування».
 • Відкрийте меню запису дзвінків.
 • Увімкніть перемикач «Автоматичний запис викликів».

Параметр за замовчуванням автоматично записує всі дзвінки. Його можна змінити, щоб записувати дзвінки від невідомих номерів або певних номерів зі списку контактів.

 • Відкрийте меню «Запис дзвінків» у програмі «Телефон» (виконайте наведені вище дії).
 • Торкніться Автозапис дзвінків.
 • Натисніть Дзвінки за незбереженими номерами або Дзвінки за певними номерами.Коли ви вибираєте Дзвінки з певними номерами, торкніться опції Номери для автоматичного запису.

Додайте номери або виберіть контакти, з якими потрібно автоматично записувати дзвінки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я