Середа, 29 Травня, 2024

Як архівувати та розпакувати файли на Android (RAR, ZIP, 7Z)

Досить багато документів в інтернеті сьогодні не можна передати відкритим способом. Такі обмеження можуть бути викликані політикою безпеки, несумісністю форматів, обмеженнями за розміром. В такому разі файл зазвичай можна передати, запакувавши його в архів. Для цього не обов’язково використовувати комп’ютер – підійте пристрій Android.

Як за допомогою RAR розпакувати файли в Android

Утиліта RAR – це інструмент для розпакування від авторів WinRAR, одного з найвідоміших архіваторів для Windows. За допомогою мобільного додатка можна розпаковувати файли з форматів RAR, ZIP, TAR, GZ, BZ2, XZ, 7z, ISO та ARJ. Архівувати файли можна у формати RAR і ZIP.

Завантажте та встановіть RAR із Play Store. Відкрийте програму RAR та в його вбудованому файловому менеджері знайдіть каталог, в якому знаходиться архів.

Натисніть, щоб поставити галочку біля файлу, який потрібно розпакувати. Виберіть потрібний шлях розпаковування та дочекайтеся завершення процесу.

Як за допомогою RAR запакувати файли в Android

У додатку RAR виберіть файли, які потрібно помістити в архів. Переконайтеся, що загальний розмір не перевищує 707 МБ та натисніть кнопку «Архів».

Виберіть формат файлу, який потрібно використовувати: RAR, ZIP або RAR 4.x і вкажіть шлях для розміщення файлу з архівом. За потреби можна додати пароль до архіву.

Архівація у 7Z на Android

Архіви 7Z або 7zip є іншими популярними форматами архівів. Утиліта RAR не працює з ними, тому потрібно використовувати ZArchiver.

У ZArchiver можнае перетворити папки в архіви 7Z або ZIP довгим натисканням на папку, яку потрібно стиснути, а потім торкнутися “Стиснути”.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися